Klorane Shampoo with mango butter nutrition and hydration & conditioning balm with mango butter nutrition and detangling dry hair – atsaukme

Pēdējā laikā matu kopšanas produktus man nākas izvēlēties balstoties uz manas galvas ādas, nevis matu vajadzībām. Diemžēl ļoti daudz profesionāla segmenta matu kopšanas produkti, kuri sniedz pasakaini skaistu rezultātu uz matu garuma, man rada galvas ādas kairinājumu. Tomēr, pēc iespējas, es negribu atsacīties no maksimālas efektīvas matu kopšanas, tāpēc ir jāmeklē. Viens no patīkamiem atklājumiem no aptieku segmenta – Klorane mango sviesta līnija.

Sastāvs produktiem ir ļoti vienkāršs, principā tie sastāv vien no šampūna/kondicioniera pamatnes un mango sviesta. Patīkams, maigs mango aromāts.

Šampūnam ir pietiekoši bieza konsistence, tas ir diezgan ekonomisks, labi veido putas un labi attīra matus. Mazgāšanas procesā mati netiek pārsausināti, tomēr var just, ka tie tiek mazgāti, man k.kā tas ir vajadzīgs, nevaru paciests neputojušus mazgāšanas produktus. Principā, ja mazgā matus ir pāris dienas pietiek ar vienu mazgāšanas reizi.

Kondicionieris ir biezs arī diezgan ekonomisks, es to klāju tikai k.kur no matu vidus, tad patēriņš ir ļoti mazs. Kondicionieris labi mitrina un pabaro matus, var just, ka tas darbojās mata dziļākos slāņos, jo tas gandrīz pilnībā iesūcās un skalojot to vairs nejūt. Sastāvā nav silikons, tāpēc efekts ir maksimāli dabīgs, bet tas ir jūtams.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo sēriju, pēc matu izžāvēšanas ir ļoti labs dabīgi mitrinātu un labi koptu matu rezultāts, tie ir viegli, apjomīgi, nav ekstrēmi taisni – pa kādai pūkai arī var atrast. Bet pats galvenais, lietojāt šos produktus galvas āda jūtās ļoti labi, tā netiek sakairināta, pārsatināta ar nevajadzīgām vielām.

Kur iegādāties: Aptiekas

Cena: k.kur 10/15 Eiro robežās.

Komentārs
 • Santa
  Jūlijs 7, 2016

  es tagad lietoju jau pus gadu tikai šampūnus bez sls un galvas ādai ideāli! Mati arī izskatās labi 🙂

 • Zanda
  Jūlijs 7, 2016

  Man Klorane šampūns ļoti patika tas, kurš ar nātrēm. Man ar galvas ādu arī ir pamatīgas problēmas, diemžēl ir daudzi produkti, kas ir pa agresīvu. Vienmēr kā glābiņš visās situācijās pagaidām ir Bioderma, bet tas īsti nav ikdienas lietošanai. Laikam vēlreiz būs jāuzmeklē šie Klorane līdzekļi, jo atceros, ka iepriekšējo reizi biju vairāk kā apmierināta ar sniegumu, un galvas āda arī labi jutās 🙂

  • Baiba
   Jūlijs 8, 2016

   Paskatīšos to kas ar nātrēm )) paldies
   Kas tieši no Bioderma patīk? Man bija zaļā līnija, bet ļoti mīkstināja matus, tas nepatika.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*