Vasaras aromāti

Mīļie draugi! Beidzot arī mūsu platuma grādos ir sākusies vasara! Un kāda vēl! Skaidrs, ka nevienam pie datora sēdēt un rakstus veidot negribas, bet īsām piezīmēm vēl saņemties varam.

Jau otro vasaru mans know- how karstajam laikam ir ziedu smagsvaru parfīmu jaunatklāšana. Karsts laiks pie mums ir tāds retums, tāpēc meitenes un puikas- dodamies pie saviem/ draugu/ veikalu smaržu plauktiem un testējam visu pēc kārtas. Tikai karsumā lieliski atplaukst tropisko ziedu aromāti- gardēnija, tuberoze, jasmīns, aplesīnu ziedi. Tie zaudē visu savu asumu un kļūst krēmaini, glāsta mūsu  un garāmgājēju degunus. Tikai karsumā es, piemēram, uzzināju, ka Chanel nr.5 ir pārsteidzoši līdzīgas Frederic Malle Iris Poudre. Vēsajā Latvijas klimatā šis aspekts bija palicis slēpts. Mans smagsvars- M. Micallef Black siltumā ir tāds skaistums! Protams, es nenolejos ar aromātu no galvas līdz kājām, bet bieži vien varu atļauties vairāk nekā aukstumā, neliekot apkārtējiem izvelbt acis un paātrināt soli (virzienā projām no manis).

Otrs padoms – smaržu gudra dislokācija. Atgādināšu, ka smaržas atklātās ķermeņa vietās, it īpaši aktīvā saulē, ir panākumu atslēga pigmentācijai. Man ļoti patīk smaržas testēt uz pleca (tomer tuvāk degunam, vai ne?), bet ikdienā smaržas uzklāju uz vēdera. Vaļīgais vasaras apģērbs šādā veidā sūta aromātu man tieši degunā un tas būs mazāk uzbāzīgs apkārtējiem, ja tas ir aspekts, kas jūs satrauc. Neitrāla un laba vieta smaržu uzklāšanai ir arī ceļgala locītavas, kur zem gariem svārkiem vai kleitas aromāts atstās labi pamanāmu šleifi jums sekojošiem un arī būs mazāk agresīvs nekā ja jūs to uzklātu uz kakla vai rokām. Nu un klasika, protams, ir kakla aizmugure, zem matiem.  Aizmirstiet par smaržām uz dekoltē, lai pēc pāris gadiem neizskatītos kā plankumains krokodilādas izstrādājums!

p.s. bildē ieliku manu jaunatklāto mīlestību – Chloe Love. Man ir ļoti grūti jau atrast kaut ko vērīgu normālu veikalu plauktos, bet šīs ir… nu tā ir mīlestība, diemžēl jau nepieejama veikalos, tāpēc ķeriet, ja redzēsiet kaut kur vēl izpārdošanu plauktos.

Kāds ir jūsu vasaras aromāts?

Komentārs
 • Elīna
  Jūnijs 2, 2016

  Pie manis vasaras vēl nav, bet savu iznācienu gaida The Body Shop Polynesian Island Tiare. 🙂

  • Santa
   Jūnijs 2, 2016

   Pārdaugavā vasara kavējas vai esi aizbraukusi kaut kur? 🙂
   Es lasīju, lasīju par Tavu jauno smaržu pirkumu!

 • Annija
  Jūnijs 3, 2016

  Man arī ļoti patīk Black Ananda 🙂

  Man ar vasaras smaržām ir grūti, jo “manējie” parasti ir rudenīgie un ziemīgie aromāti. Pagaidām izskatās, ka šovasar turpināšu pagājušogad iesāktos Frederic Malle Carnal Flower un Portrait of a Lady, Micallef Ylang, kā arī Chanel No5 EDT, Guerlain Shalimar un jaunatklāto Adam Levine for Her no slavenību smaržu plauktiņa. Man būtībā neeksistē tāds “par smagu” 😀

  • Santa
   Jūnijs 7, 2016

   Tev tāds rokera stils smaržās 🙂 Klau, a kas ar to Adam Levine- kaut kas foršs?

   • Annija
    Jūlijs 30, 2016

    Ui, tikai tagad pamanīju tavu jautājumu 🙂
    Man tīri labi patīk tās smaržas, grūti gan pateikt, vai tev patiks, jo visai saldenas (bet, ja pareizi atceros, tev patika Madonnas Truth or Dare, kas ir saldākas) un “parfīmīgas”, for a lack of better term… Manas asociācijas – kā dizaineru smaržas. Nav tāda šķebinoša mikstūra kā lielākā daļa slavenību aromātu.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*