Weleda Wildrose savvaļas rožu eļļa ampulās – atsauksme

Īsa atsauksme par produktu, kurš man ļoti iepatikās un – hops!- ir jau izlietots! Weleda ražo manus iecienītos ķermeņa kopšanas produktus, bet sejas kopšanas līnijai līdz šim nebiju neko sev ļoti piemērotu atradusi. Pēc labajām atsauksmēm krievu skaistuma insaideru lapā, nolēmu izmēģināt Weleda savvaļas rožu eļļas koncentrātu ampulās. Atnākot pavasarim, mana seja jūtas daudz labāk un es parasti vakarā pēc attīrīšanas dažreiz lietoju tikai kādu sejas masku un ar to mana ādas kopšana parasti arī beidzas (jā, jā, es tiešām vienkāršoju visus savus kopšanas rituālus līdz minimumam). Tapēc labprāt gribēju kādu produktu, kuru varu lietot pēc velēšanās intensīvākai kopšanai, kuru nav jālieto gluži katru dienu.

20160513_155028

Komplektā ir septiņas ampulas, kas nav piepildītas līdz augšai, bet eļļa pietiks gan sejai, gan dekoltē un vēl pāri paliks. Taupīgāka saimniece noteikti to var “izvilkt” uz divām lietošanas reizēm. Es parasti izsmidzinu uz sejas kādu ziedūdeni un tad uzklāju eļļu uz vēl mitras ādas, viegli iemasējot. Pēc pāris stundām procedūru atkārtoju un pārpalikumu uzklāju uz rokām.

Šī eļļa ir tiešām burvīga! Kā zināms, es neesmu ne eļļu, ne rožu fane. Lielāka daļa sejai paredzētu eļļu maisījumu satur dažādas ēteriskās eļļa, kuras jālietopatiešām uzmanīgi, bet par to mūs reti kurš ražotājs brīdina (jutīgai ādai tās var sagādāt problēmas kā notiek arī man). Šajās ampulās ir savvaļas rožu eļļa kā pirmā sastāvdaļa, kam seko mandeļu, persiku, jojobas, naktssveces eļļa, kuras nav ļoti taukainas, labi iesūcas ādā, izlīdzina to, pabaro, nomierina, veicina ādas atjaunošanos un novērs priekšlaicīgu novecošanos. Eļļu maisījums manai ādai ir ļoti piemērots, neizsauc kairinājumu vai sliktu reakciju zemādas pumpu veidā. Un aromāts šai eļļai ir tiešām līdzsvarojošs!

Ampulas var lietot kā septiņu dienu kursu vai arī pāris reizes nedēļā intensīvai kopšanai. Es noteikti atkārtošu šo pirkumu un izmantošu ampulas brīvdienās sevis lutināšanai.

Un cena , manuprāt , par šādas kvalitātes produktu ir ļoti laba – EUR 10 (pirku Weledas veikaliņā Baložu ielā).

Vai jums patīk Weleda? Un kāds ir jūsu iecienītakais produkts no šī zīmola?

Komentārs
 • Elīna
  Maijs 23, 2016

  Man bail no eļļām sejas kopšanā, bet Tava atsauksme tomēr mudina pamēģināt 🙂 Neesmu daudz Weleda produktus mēģinājusi, bet visvairāk ir paticis Skin Food. Manai draudzenei ļoti patīk produkti no mandeļu sērijas, kā arī citrusīgais dezodorants, tādēļ tos man allaž iesaka 🙂

  • Santa
   Maijs 24, 2016

   Mums jau ļoti līdzīga āda, tā kā ceru, ka Tev derēs. Varbūt pamēģini ne uzreiz kursu, bet reizi nedēļā. Un pīlīngu noteikti – tas ar eļļu lietošanu iet labi kopā (skābes arī skaitās pīlings)

 • Arta
  Maijs 24, 2016

  Es ari esmu palikusi minimaliste sejas lidzeklu lietosanas skaita zina, tapec sis izklausas loti labi, kad gribas to papildus “umpf!”.

  • Santa
   Jūnijs 2, 2016

   tieši šim mērķim ideālas tās ampulas 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*