Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 PA+++ Smoothing Moisturising Care Radiance Booster – atsauksme

Aprīļa sākumā man bija izdevība piedalīties izcili skaistā Bioderma rīkotajā pasākumā Francijā. Par pasākuma mītnes vietu tika izvēlēta Kannu pilsēta – iespaidiem bagātas trīs dienas, kuras sniedza iedvesmas un pozitīvu emociju lādiņu ilgam laikam uz priekšu.

cannes bioderma 1

cannes bioderma 2

cannes bioderma 8

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt bloggerus ar zīmola ”virtuvi”, mums bija iespēja apmeklēt rūpnīcu, kur varējām iepazīties ar produktu ražošanas norisi. Kā arī saldajā mums prezentēja jauno Hydrabio sērijas produktu – Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 PA+++. Man kā lielam Hydrabio sērijas fanam, tas iepatikās jau dēļ nosaukuma vien.

cannes bioderma 11

cannes bioderma 12

cannes bioderma 10

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 PA+++  – jauns dermatoloģisks ādas kopšanas produkts. Mitrina, aizsargā no UVA/UVB saules stariem, palīdz sejas ādai izskatīties starojošai. Lieliski der, ka pamats dekoratīvai kosmētikai, bet arī pats veic korektora funkcijas pateicoties sastāvā esošām gaismu atstarojošam daļiņām.  Par mitrināšu virsējos ādas slāņos atbild vitamīns PP – palīdz stiprināt ādas virskārtu un novērš mitruma zudumu, salicilskābe – mīkstina un izlīdzina ādas tekstūru. Nacres pūderis piešķir ādai starojumu. Par dziļo mitrināšanu atbild ābolu sēklu ekstrakts, stimulē ūdens plūsmu ādas dziļākos slāņos.

Kā jau pienākas Hydrabio sērijas produktam – tā galvenais uzdevums ir kvalitatīva ādas mitrināšana. Es nekādā gadījumā neatsakos no labas mitrināšanas arī siltajos mēnešos. Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 PA+++ ļoti veiksmīgi spēj sevī apvienot man svarīgas īpašības. Tekstūra produktam ir viegla, tas ātri iesūcās ādā, neveicina ādas taukošanos, neaizsprosto poras. Sastāvā ir gaismu atstarojās daļiņas, kuras smuki izgaismo sejas ādu, veido reljefu bez pārspīlēta spīduma.

Hydrabio P 2

Hydrabio P 3

Mitrināšana ir ļoti labā līmenī, būti dīvaini, ja tā nebūtu, tomēr vel neviens Hydrabio sērijas produkts mani nav pievīlis. Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 PA+++ sniedz ļoti labu aizsardzību pret sauli, sastāvā ir ķīmiskie filtri, līdz ar to tie nekādi neietekmē produkta iesūkšanas spējas un nav manāmi uz sejas.

Kur iegādāties: Aptiekas

Cena:

Komentārs
 • Laura
  Maijs 11, 2016

  Šādus rakstus super interesanti lasīt 😉

 • Nadja
  Maijs 11, 2016

  Jūsu raksts tieši laikā! Tieši meklēju kaut ko mitrinošo ar vieglu tekstūru un ar SPF filtru vasarai! Paldies!

 • Juta
  Maijs 19, 2016

  Paldies par atsauksmi! Man jautājums – cik daudz līdzekļa vienā reizē lieto? Nevaru saprast – viens pumpītis it kā par maz (ja ņem vēra, ka nekādu citu spf krēmu pa virsu nelietoju), divi varbūt par daudz (kā arī krēms ātri izlietosies).

  Bet visādi citādi tas ir lielisks produkts ikdienai pilsētā. Un ļoti labi sadzīvo ar jauno Loreal “spilventiņa” tonālo krēmu. 🙂

  • Baiba
   Maijs 19, 2016

   man liekās ka divus )) bet man kopjošie produkti vienmēr aiziet ātri ) Kāpēc liekās, ka par daudz?

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*