Kinetic SolarGel Nail Polish Rio Rio kolekcijas nagu lakas – atsauksme.

Autors: 27.04.2016. 4 , Saite 0

Beidzot ārā kaut kas līdzīgs pavasarim! Un īstā diena nobriest atsauksmei par Kinetic SolarGel nagu lakām. Nedaudz pāršķirstot blogu atpakaļ secināju, ka raksti par nagu lakām, nu jau aizgājuši nebūtība, iemesls – es praktiski vairs nelakoju nagus, iemesls iemeslam – nav laika manikīram ik pēc pāris dienām. Un paldies par grūdienu Kinetic jo nu manī nagu laku maniaks ir atmodies!

Kinetic SolarGel nagu lakas ir īpaši noturīgas, ražotājs sola līdz pat 10 dienām, un es ticu, ka tas ir iespējams, ja valkātājs ir mazdrusciņ piesardzīgāks nekā es. Man ilgākais bija 6 dienas, toties tika izturēta mājas pucēšana un ik pa laikam aizmirsti gumijas cimdi! Kopā ar nagu lakām var iegādāties virskārtu, kas nodrošina toņa aizsardzību un piešķir skaistu gelveida efektu. Glancēts efekts turas apmēram trīs dienas, bet nekas neliedz uzklāt virskārtu vel reiz!

party nails 1

Kinetic piedāvāja man izmēģināt šīs nagu lakas saistībā ar projektu par godu jaunās vasaras kolekcijas, Rio Rio,  iznākšanai. Tēma – ballīšu manikīrs. Manā izpildījumā tas būs ļoti askētisks divu toņu savienojums un reizē mēģinājums sevi pieradināt pie zilām nagu lakām. Izrādās jo zilu toni pašķaida ar ierasto, nav nemaz tik bailīgi ))

Rio Rio kolekcija piedāvā 12 toņus, visi ir ļoti skaisti, vasarīgi un pozitīvi. Prieks, ka ir padomāts par nūģiem un kolekcijā ir arī klasiski, neuzkrītoši toņi. Un kas mani pārsteidza viss vairāk – bija uzrakts uz pudelītes Made in Latvia! Tā kā noteikti iesaku, nagu lakas tiešām ir superīgas!

Komentārs
 • Dita
  Aprīlis 27, 2016

  Made in Latvia, man liekas ir tāpēc, ka viens no dibinātājiem ir latvietis 🙂

  • Baiba
   Aprīlis 27, 2016

   Forši, es tiešām nezināju!

  • Dace
   Maijs 11, 2016

   Made in Latvia, jo lakas tiek ražotas Rīgā, Latvijā 😉

 • Matīss
  Maijs 5, 2016

  Jā, Ditai taisnība 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*