Bioderma Atoderm Ultra-nourishing Anti-irritation shower oil – atsauksme

Man vienmēr aktuāli produkti ķermeņa kopšanai kuru uzdevums ir ātri un efektīvi tikt galā ar sausās ādas problēmu. Protams labāk vispār nepieļaut problēmas rašanos, te ka reiz ļoti labi noder dušas eļļas. Bioderma Atoderm sērijas jaunums – Ultra-nourishing Anti-irritation shower oil, lieliski pilda maiga, saudzīga ķermeņa ādas attīrītāja funkcijas.

Bioderma Atoderm Ultra-nourishing Anti-irritation shower oil 1Ražotājs: 

Bioderma Atoderm Ultra-nourishing Anti-irritation shower oil maigi attīra sausu, ļoti sausu, atopisku ādu. Sastāv no 33 % mitrinošu sastāvdaļu, intensīvi mitrina, atjauno un pasargā ādu no stresa. Skin Barrier Therapy patentēta tehnoloģija, kura pasargā ādu no baktērijām kas izraisa atopisku ādas stāvokli. Vieglas ziepes speciāli izstrādās, lai rūpētos par īpaši jūtīgu ādu. Piemērots visām vecuma grupām, var izmantot ķermenis un sejai.

Es:

Dušas eļļas – ķermeņa mazgāšanas produktu tips, kas man patīk vienmēr, protams ar nosacījuma, ka tas pilda mazgāšanas līdzekļa funkcijas. Bioderma Atoderm Ultra-nourishing Anti-irritation shower oil noteikti pilda un ir ļoti laba. Eļļai ir bieza tekstūra, tā labi puto, veido ļoti maigas kremīgas putas. Adu attīra ļoti labi, nesausina, pēc noskalošanas āda ir maiga, labi mitrināta. Eļļai ir patīkams salds aromāts, kas liekās ļoti intensīvs sākumā, bet uz ādas tas nepaliek un netraucē.

Kur iegādāties: Aptiekās

Cena: Eur 9,20

Komentārs
 • Zanda
  Aprīlis 25, 2016

  Es iepriekš lietoju Eucerin eļļu, bet tā nejauki oda, kā pēc vecas kosmētikas, bet bija labas kopjošās īpašības. Pēc tam pārgāju uz Sebamed un tai aromāts aromāts arī kaut kāds jokains, bet Bioderma liekas, ka varētu būt ok uz visu citu fona. Noteikti par šo atcerēšos rudens sezonā 🙂

  • Baiba
   Aprīlis 25, 2016

   Skaidrs, tad nemaz nemēģināšu Eucerin )) bija tāda domā. Bioderma eļļa smaržo ļoti patīkami!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*