NIOD serumi – Copper Amino Isolate Serum 1.00% un Multi-Molecular Hyaluronic Complex

Vai kāds vēl atceras laikus, kad serums bija kaut kas eksotisks un pieejams tikai profesionālai lietošanai? Tagad, ja nelietoju vismaz pāris dažādus serumus, jūtos tikpat vainīga kā aizejot gulēt ar netīrītiem zobiem. Skaidrs, ka daļēji tas ir psiholoģīskais spiediens, ko uz mani kā patēretāju izdara reklāmas, liekot man domāt, ka nerūpējos par sevi pietiekami un bez kārtējā produkta ādas kopšanas daudzslāņainajā pīrāgā pamodīšos kā rozīne. No otras puses, tiešām- kāpēc nelietot visaktīvāko pieejamo kosmētiku, lai gūtu no tās maksimālo efektu un izvairītos no baisākām (vismaz manā galvā) lietām kā lāzeri utt?

Tieši šādu pieeju jau savā nosaukumā pauž zīmols NIOD – Non Invasive Options In Dermal Science. Šis zīmols dzīvo DECIEM paspārnē, kuru izveidojis no Indeed Labs aizgājušais Brandon Truaxe. Man patīk zīmola attieksme pret klientu, man patīk viņa kaislīgā interese par to, ko viņš dara un ideja, piedāvāt mums inovatīvus un pēc iespējas iedarbīgākus produktus, kas balstīti uz labākajām un iedarbīgakajām sastāvdaļām, minimalizējot visu mārketinga bulšitu un makaronu karināšanu uz mūsu ausīm (nu bez tā galīgi jau nevar iztikt, bet jūtami mazāk ir tiešām). Un man patīk arī paši produkti.

20160129_184204

Zīmola galvenais un populārākais produkts ir serums Copper Amino Isolate Serum -manā gadījumā 1.00% koncentrācijā. Man nav padziļinātas angļu valodas zināšanas ķīmijā, tapēc arī turpmak rakstā nevarēšu jums pilnvērtīgi latviskot sastāvdaļu nosaukumus. Seruma ideja ir nevis tikai vizuāli uzlabot sejas ādas izskatu, bet likt tai maksimāli aktīvi strādāt pašai, atjaunoties, uzlabojot to ilgtermiņā, tā kā arī maksimālus rezultātu redzēsiet , piem., pēc pus gada. Vara tripeptīds Copper Tripeptide GHK-Cu ir mūsu orgaoismā, bet ar katru dienu, kas mūs attālina no pusaudža gadiem, tā daudzums mazinās. Šis peptīds ir iesaistīts dažādos ķermeņa procesos  ieskaitot brūču dzīšanu, kolagena sintēzi, fibroplastu veidošanu un pretiekaisuma darbībībā. Daudzos kosmētikas līdzekļos dažādi vara peptīdi tiek izmantoti niecīgos daudzumos.  1% tīra peptīda ir ļoti liela koncentrācija (piedāvajumā ir arī serums ar 5%), kam ilgtermiņā ir jāpalīdz uzlabot dažādas ādas funkcijas un jāliek mums izskatīties labāk. Serums ir jāsamaisa ar aktivātoru un jaunākās seruma versijas var vairs neuzglabāt ledusskapī, kas atvieglo to ņemšanu līdzi ceļojumos. Serums ir ļoti šķidrs- kā ūdens, burtiski līst starp pirkstiem, tā ka jauzklāj uzmanīgi. Iesūcas ātri, lipīgums nav-lietošana ļoti patīkams. Nevar lietot pēc skābem- Caroline Hirons ādas kopšanas sistēmas faniem būtiska informācija. Vai nu lietojiet skabes pēc šī seruma- tam nepieciešams tikai 30 sekundes, lai iesūktos tur, kur to vajag, vai arī skabes pārlieciet uz citu dienas daļu, kad nelietosiet šo serumu. Vai es redzeju acīmredzamu efektu- nē! Ja arī jums ādas kopšana ir līmenī visu laiku nevis kampaņveidīgi, tad piekritīsiet, ka jau ir ļoti grūti redzēt kādu tiešām dramatisku efektu da no jebkā, ja vien efekts nav izteikti negatīvs kā man tikko gadījās ar Lancome mitrinošo maksu, bet tas jau ir cits stāsts). Bet pēc tam, kad pārtraucu lietot abus serumus (par otru raksta turpinajumā), mana āda nedaudz saskuma un jutās sliktāk, kas man liek domāt par serumu atkārtotu iegādāšanos.

niod3

Hialuronskābe nu jau ir gandrīz katrā mājā, ar to vairs nepārsteigsi, bet es no visas sirds iesaku izvēlēties parbaudītus un labus produktus, jo daži labi lēti hialuronskābes gēli mani ātri aizved uz pumpu taku un arī savā iedarbībā ir bezjēdzīgi. NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex ir hialuronskābes serums, kas piedāvā šo ādai noderīgo sastāvdaļu visos iespējamajos veidos (precīzāk-12), tādejādi palielinot iespējamību, ka kaut kas tiešām arī nonāks ādā un iedarbosies. Par hialuronskābes piegādi serumā atbild peptīdu komplekss. Šo serumu arī iesaka, lai ātrāk tīri vizuāliredzētu uzlabojumus ādas mitruma līmenī un tekstūrā, kamēr gaidāt uz vara peptīdu brīnumu. Vairāk par to, kāda hialuronskābe un kāpēc tiek izmantota serumā- šeit. Tos nosaukumus es tulkot negribu pat mēģināt. Serums ir nedaudz biezāks par ūdeni, līdz ar to uzklāšana ir vienkāršāka. Iesūcas tas labi, lipīgs nepaliek. Pietika serumi aptuveni 2.5 mēnešiem, lietojot divas reizes dienā. Es pat izmēģināju zīmola ieteikto variantu bez īpašas vajadzības nelietot papildus krēmu (un tas notiek ziemā- es praktiski staigaju pa naža asmeni!). Un mana āda tikai ar abiem serumiem jutās ideāli! Tā kā varu teikt, ka man šie serumi patika un domāju iepirkt tos atkārtoti.

Papildus lasāmvielai varu ieteikt šo Caroline Hirons rakstu par NIOD, vai precīzāk, komentāru sadaļu, kur pats Brandon Truaxe atbild uz lasītāju jautājumiem un rekomendē katram piemērotākos produktus.

Pasūtījumu veicu no zīmola mājas lapas, piegāde diezgan ātra un ar kurjeru. Ir arī lookfantastic, bet tur cena sliktāka. Iesaku iegūglēt kupona kodus- es vienmēr atrodu 20% atlaidi. Cenas: CAIS 1% 15 ml/EUR 45.60, 30ml/EUR 72. MMHC 15 ml/ EUR 30; 30ml/ EUR 45.

Vai ir mēģināts kaut kas no šī zīmola? Un kāds serums jums patreiz patīk?

Komentārs
 • Anta
  Aprīlis 15, 2016

  Mīļš paldies, ļoti gaidīju jūsu atsauksmi par šitiem Niod līdzekļiem, jo pati esmu serumu meklēšanas, nesen izbeidzas Hylamide, un tieši tādas izjūtas ka kamēr to lietoju – it ka neko īpašu tas nedara, bet bez tā ādai jau uzreiz kaut kas pietrūkst, plānos izmēģinat šo Copper serumu.

  • Santa
   Aprīlis 15, 2016

   jā, noteikti iesaku pamēģināt! Vēl lietoju C vit. serumu no Hylamide- arī patīk.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*