Clarins Multi-Active Revitalizing Night Cream & Antioxidant Day Cream-Gel – Atsauksme

Multi Active no Clarins bija viena no pirmām selektīvas sejas kopšanas produktu sērijām ko es kādreiz izmēģināju. Pati sērija pastāv jau kopš 1988 gada. Un pavisam nesen piedzīvoja savu kārtējo atdzimšanu, pielāgojot produktus mūsdienu sieviešu vajadzībām.

Galvenā sastāvdaļa ir Dipsaka ekstrakts kas pildīts īpašās kapsulās (molekulas), kuras spēj nogādāt aktīvās vielas līdz sejas ādas dzīļākiem slāņiem. Dipsaka ekstraktam piemīt antioksidantu un reģenerējošās īpašības. Nakts krēms, papildus ādas atjaunošanai, satur Kalifornijas magoņu ekstraktu, dienas krēms – Mirotamusa ekstraktu. Cell Targeting System nodrošina aktīvo sastāvdaļu nepārtrauktu iekļūšanu ādā.

Kas tad sanāca rezultātā? Rezultātā sanāca ļoti patīkami sejas kopšanas produkti, kurus es lietoju jau pāris mēnešus un mani tie pilnībā apmierina. clarins multi active 2Clarins Multi-Active Revitalizing Night Cream bija smags uzdevums, tā kā krēms tika iegādāts ziemas periodā, tam vajadzēja spēt mitrināt manu ādu pat ļoti sausā gaisā. Kaut arī mitrināšana nebija krēma primārais uzdevums un aprakstā nekās nav teikts par to, ka formula domāta ekstrēmi sausai ādai, ar uzdevu tas tika galā lieliski. Krēmam ir diezgan bieza tekstūra, bet tas ļoti labi iesūcās ādā, nav jūtams, sejas āda nepaliek spīdīga. Kas ļoti svarīgi – poras šīs sērijas produkti neaizsprosto! Pārejas kopšanas īpašības es nespēju novērtēt īpaši objektīvi, bet mana sejas āda lietojot šo krēmu jūtās un izskatās loti labi. Noteikti ar izteiktām sejas ādas novecošanas procesiem šis produkts galā netiks, bet ja godīgi, kurš tad tiks )) clarins multi active 3Clarins Multi-Active Antioxidant Day Cream-Gel – lielisks, lielisks, dienas krēms. Viegla gelveida tekstūra, ļoti ātri iesūcās ādā, izcili mitrina dienas laikā. Neveicina sejas ādas taukošanos. Es vispār, lietojot šo krēmu, biju piemirsusi, par to, ka mana sejas āda mēdz taukoties un biju pilnīgi pārliecināta – tas ir ziemas ietekmē. Bet nesen, pamēģinot citu produktu, konstatēju sejas ādas spīdēšanu dienas otrajā pusē un biju ļoti pārsteigta. Dienas krēms satur gaismu atstarojošās daļiņas, tas vienā acu mirklī atdzīvina sejas ādas izskatu. Arī ilgstošā laikā efekts ir ļoti patīkams.

Rezumējot:

Lieliska sērija 27-35 gadiem. Pilda visas pilsētu iemītnieču ādas prasības pret kopšanu un aizsardzību, vienlaikus ļoti patīkamas tekstūras.

Kur iegādātie: Stockmann, Douglas, Kristiana

Cena: ap 70 EUR

 

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*