Leonor Greyl matu kopšanas produkti – mana pieredze

Gadu mijā dažādu sakritību pēc nopirku Leonor Greyl matu kopšanas produktus, kurus jau ļoti sen gribēju izmēģināt, bet kavējos to darīt augstās cenas dēļ. Zīmols cienījams, Francijā tas ir ar senām tradīcijām, draudzējas ar slavenībām un ir Kannu kinofestivāla partneris, sastāvos cenšas izmantot pēc iespejas labakās un izmeklētākās dabiskās sastāvdaļas. Vai cena attaisnojās? Lasiet tālāk!

Sāku es iepazīšanos ar zīmolu ar šampūnu un neskalojamo krēmu. Eleonor Greyl Shampooing Crème Moelle de Bambou ir viens no populārākajiem zīmola šampūniem, manas iecienītās blogeres favorīts, to man uzreiz arī veikalā ieteica konsultante. Sastāvā nav SLS un silikonu, bt ir daudz augu ekstraktu. Šampūns slikti puto. Pareizāk sakot, man ir jāmazgā mati divas reizes, lai parādītos minimāla putošana. Pārdevēja mani par to brīdināja, bet es tomēr vienmēr mazgāju divas reizes, jo negribu izžāvēt matus un tikai tad uzzināt, vai neputošana liecināja par neizmazgāšanu. Smarža patīkama- nenosakāms augu aromāts ar propolisa niansi. Šis ir domāts kā barojošs šampūns sausiem matiem un tā iedarbība uz maniem matiem un galvas ādu ir tik dīvaina un divejāda, ka šī būs garākā šampūna atsauksme bloga vēsturē.

Vispirms par slikto – man ir ļoti smalki mati, bet to ir ļoti daudz. Pat pēc tā, ka puse no tiem garumā ir izfilēti- to joprojām ir daudz. Un ar šo šampūnu tie saveļas pamatīgi. Izžūstot tie paliek diezgan mežonīgi un strukturēti, pretsatā “matiņš pie matiņa” efektam,  ko spēj dot dazādi profesionalie zīmoli. BET šim šampūnam pakāpeniski izdevās perfekti uzlabot manas galvas ādas stāvokli – pēc aptuveni mēneša lietošanas es ievēroju, ka mati izskatās labi arī otrajā dienā (tas priekš maniem smalkajiem un tumšajiem matiem ir neparasti, es matus pirms tam mazgāju katru dienu). Tagad mati izskatās labi arī trīs dienas un to es saukšu par fenomenālu rezultātu! Otrs fenomenālais rezultāts bija pilnīga statiskās elektizēšanās izpalikšana šampūna lietošas periodā, pie tam es nelietoju kondicionieri- tikai neskalojamo krēmu. Paši mati palika tādi dīvaini pēc tekstūras- it kā cietāki, ta kā pie saknēm es tos pavisam vienkārši varēju ar pirkstiem uzbužināt, radot notrīgu apjomu, kas arī priekš maniem matiem bija fenomenāli! Mans secinājums ir, ka šim šampūnam izdevās normalizēt manu galvas ādu un garumā mati bija tādi kādi tie būtu, ja pasaulē neeksistētu SLS un silikons.  Šampūns man pietika tieši diviem mēnešiem.

Papildus kopšanai nopirku serumu, kas nav jāizskalo – Eleonor Greyl Sérum de Soie Sublimateur. Tas ir viegls krēmveida produkts, kas ļoti spēcīgi smaržo pēc maijpuķītēm. Tas ir ideāls gan uz mitriem, gan sausiem matiem, to var lietot pirms matu žāvēšanas ar fēnu vai vienkārši pūkas noņemšanai sausiem matiem. Serums labi atšķetina matus, ir ļoti viegls, ar to pārspīlēt ir neiespējami un man no tā nemetas pumpas (tieši tāpēc es pēdējā laikā biju atteikusies no matu serumiem un eļļām, kurus nav jāskalo). Labs produkts!

Man pie pirkuma konsultante iedeva arī kaudzi ar paraudziņiem. Secināju, ka balzams man nepatīk, masku varbūt varētu pamēģināt, bet tā ir ļoti dārga. Zīmols papildus kopšanai visiem matu tipiem iesaka arī savas eļļas. Es izvelējos klasisko Eleonor Greyl L’Huile de Leonor Greyl. Eļļa sacietē vēsumā, tāpēc pirms lietošanas pudelīti paturu zem silta ūdens. To var lietot pirms mazgāšanas – paturēt ilgāk kā matus barojošu masku vai lietot tieši pirms mazgāšanas, kā to darīju es. Kamēr vannā tek ūdens, iesmērēju to matu garumā (ne tuvu galvai) un tad pēc dažām minūtēm mazgāju ar šampūnu. Eļļa ir viegla, aromāts so so (nav nepatīkams, bet arī neizsauc sajūsmu), tā varētu būt lieliska pludmalē, lai saulē nebojājas mati un zīmols to arī rekomendē tā lietot. Es neteiktu, ka es redzēju galvu reibinošu efektu no šīs eļļas, man bija nedaudz vieglāk matus izķemmēt pēc mazgāšanas, mati bija nedaudz mīkstāki, bet iespējams, ka eļļa savu efektu vairāk parādīs uz ļoti sausiem un bojātiem matiem.

Cena katram no produktiem gada sākumā bija EUR 28-30. Ja es parasti dārgos matu produktus vienmēr iegādajos ar atlaidēm dažādos interneta veikalos, Eleonor Greyel man neizdevās nekur ar atlaidēm atrast (varbūt jūs zināsiet, kur atrast lētāk). Vakar iegaju Kristiānā, kur arī pirku šos produktus, un cena visiem EG produktiem ir pacelta par aptuvenu vēl eur5! Pat pārprasīju pārdevejām – jā! Tad nu man būs grūti jums rekomendēt tik dārgus produktus, jo cena pārsniedz manu komforta zonu. Patreiz lietoju citu šampūnu bez SLS un skatos, vai man izdosies saglabāt Eleonor Greyl šampūna sasniegto fantastisko  rezultātu. Ja cena nebūtu izšķirošais faktors, lietotu šampūnu un serumu regulāri, klāt paņemtu pāris maskas.

Vai esat mēginājuši Eleonor Greyl produktus? Kādas ir jūsu atsauksmes?

 

Komentārs
 • Laura
  Aprīlis 5, 2016

  Hmm.. šampūna apraksts reizē mulsina un ieinteresē, jo apjoms pie saknēm, tekstūra un ilgāka tīrība būtu tieši tas, kas maniem smalkajiem matiem nepieciešams, bet cena, njā…

 • Elīna
  Aprīlis 15, 2016

  Labprāt palasītu par labiem matu kopšanas atradumiem budžeta klasē. 🙂

  • Santa
   Aprīlis 15, 2016

   Budžeta klasē jaunu atradumu nav. jorpojām patīk dzeltenais Loreal Elvital, maska no eļļu satorošā Elvital un Elfa dadžu sērija -viss. Man galvas āda ātri aiziet sviestā diemžēl no budžetēšanas…

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*