Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation SPF 25/PA ++ – atsauksme

Visu cieņu, tomēr parasti Chanel tonālie produkti nav manis iecienīti, te gan nav vaina tekstūrās vai pārklājumos, bet gan toņos. Parasti Chanel toņi man ir daudz par tumšu. Tieši tāpēc lielas cerības uz jaunumu no Les Beiges sērijas es neliku. Tomēr velti – jo pašlaik tas ir mans mīļākais tonālais produkts!

Ražotājs:

Neredzams tonālais krēms, kas rada dabisku, veselīga izskata sejas ādu, efekts kas saglabājas visas dienas garumā. 14 toņi, ceļojumiem draudzīgā iepakojumā, tonis viegli uzklājams pat ar pirkstu galiem. Minerālie pigmenti nodrošina sejas ādas mirdzumu, kopā ar maigā fokusa pūderi padara sejas ādas izskatu nevainojamu. Kalanhojas ekstrakts palīdz aizsargāt ādu no nelabvēliegas vides ietekmes, spēcīgi UV un PA filtri rūpējās par aizsardzību no saules stariem. Hialuronskābe mitrina sejas ādu un nodrošina patīkamas mitrinātas sejas ādas sajūtu dienas garumā.

Es: 

Pirmkārt ko gribās atzīmēt ir tas, ka šīm produktam ir ļoti patīkama tekstūra. Viegla, gēlveidā, svaiga, ļoti patīkami to uzklāt, lieliski izlīdzinās uz ādas, bez piepūles. Mitrinošos komponentus tik tiešām jūt, jau pie uzklāšanas ir izteikta svaiguma sajūta.

chanel les beiges 2

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation uz sejas rada, vizuāli, diezgan sedzošu pārklājumu, labi paslēpj ādas nepilnības, koriģē reljefu. Pilnībā izpaliek maskas efekts, un klājums nav fiziski jūtams, skaista ilūzija par  perfektu ādu, it kā, tā arī ir vienmēr.

chanel les beiges 1

chanel les beiges 3

Tonālais krēms ir noturīgs, neveicina ādas taukošanas vai poru aizsprostošanos. Uz ādas neoksidējās. Man ir pats gaišākais tonis Nr. 10, tas tiešām ir labs, gaišs tonis, bez liekām dzeltenuma vai rozā piejaukumiem.

Rezumējot:

Jā, jā un vel reiz jā –  noteikti iesaku!

Kur iegādāties: Stockmann, Douglas, Debenhams

Cena: ap 50 eur

Komentārs
 • Velvet Mimosa
  Marts 31, 2016

  Es domāju, ka šo jaunumu izlaidīšu un atkārtoti iegādāšos savu favorītu, bet laikam mēģināšu šo. Paldies par atsauksmi.

  • Baiba
   Marts 31, 2016

   Es arī taisījos izlaist ))
   Labi, ka neizlaidu!

 • sugar
  Marts 31, 2016

  Es ļoti gribēju. Ilgi skatījos un smērēju, bet sapratu, ka esmu precīzi starp B10 un B20 toņiem. Un divus pirkt kaut kā negribas. Padomāju, ka varētu to tumšāko ņemt un ar balto pašķaidīt, bet B20 bija izpirkts 😀 Karoče, nav lemts.

  • Baiba
   Marts 31, 2016

   )) vasarā
   Jā 10 – ais sanāca netipiski gaišs

 • Elīna
  Marts 31, 2016

  Izskatās foršs, būs jāieliek wishlistā, jo cenšos nepiekopt vairāk par diviem tonālajiem. 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*