Este Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara – atsaukme

Nesenais jaunums – Este Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara skropstu tuša. Pēc ražotāja solījumiem – ideāli atdalītas, izteiksmīgas, atliektas skropstas.

Lietoju šo skropstu tušu nu jau kādu mēnesi, saprotu kā būtu jāsataisās atsauksmei, bet, produkts ir tik vienkāršs, ka daudz ko par to stāstīt nebūtu iespējams. Kaut arī šī skropstu tuša ir ļoti laba ikdienai, ja nav vēlmes pēc ļoti izteiksmīgām skropstām, tušas formula atļauj izveidot ikdienišķu apjomu un tā ir noturīga, arī izliekumu tur ļoti labi.

EL tuša 1

EL tuša 2

Tušai ir silikona birstīte, ar tās palīdzību skropstas vai diezgan labi atdalīt, it īpaši kādas divas/trīs nedēļas pēc tušas atvēršanas, jo tad tekstūra kļūst sausāka un labāk pakļaujas. Skropstu tuša ir intensīvi melnā tonī, labi pigmentēta, uz skropstām turas ļoti labi, nebirst, acis nekairina, viegli nomazgājās. Nekādu ekstru un wow efektu, vismaz, uz manām skropstām nav, bet pieļauju, ka vairākumu tādu efektu nemaz nevajag, pietiek ar uzticamu kvalitatīvu produktu ikdienai. Tad Este Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara būs īstā.

Kur iegādāties: Este Lauder tirdzniecības vietās

Cena: ap 40 eur

Komentārs
 • Inese
  Marts 23, 2016

  diemžēl bildes nerāda. kaut gan ar jūsu lapu, man bieži nerāda tekstu vai bildes.

  • Baiba
   Marts 23, 2016

   Tiešām nerāda? Man visu rāda..

   • Inese
    Marts 23, 2016

    Vaina ir Safari pārlūkā. ja mēģinu klikšķināt uz bildi, paziņo, ka Page not found. Pamēģināju caur Firefox – viss kārtībā.

    • Baiba
     Marts 23, 2016

     jā ar Safari jau bija problēmas. Mēģināsim atrisināt, paldies )

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*