Diorskin Forever & Ever Wear Extreme Perfection & Hold Makeup Base SPF 20 PA ++ – atsauksme

Makeup bāzes reti kad kļūst par manām mīlulēm. Parasti efekts ko tās sniedz nepārliecina, vai arī ja efekts ir labs, sajūtas uz sejas ādas man nepatīk un to vel vienu ”pīrāga kārtu” es jūtu un man tā traucē. Tomēr es joprojām cītīgi mēģinu jaunumus cerībā atrast to īsto un vienīgo, jo bieži vien manas uzcītības pietiek vien pūderim un lai kaut cik sejas ādas izskatu uzlabotu vajag vel kaut ko.

Diorskin Forever & Ever Wear Extreme Perfection & Hold Makeup Base – pašlaik pretendē uz iekļūšanu manu pastāvīgu favorītu sarakstā, jo trūkums tai ir tikai viens  – izskatās, ka beigsies tā ļoti ātri. Bāzes uzdevums ir palīdzēt tonālajam līdzeklim izskatīties pēc iespējas labāk. Paildzināt tā noturību un sagatavot sejas ādu tā uzklāšanai. Diorskin Forever & Ever Wear Extreme Perfection & Hold Makeup Base piemīt matējošās īpašības, soft-focus efekts un tās sastāvā ir arī sastāvdaļas kuras rūpējās par poru samazināšanos.

Tekstūra bāzei ir ļoti viegla, es vel atceros savu pirmo bāzi no Clarins, kura principā bija viens riktīgs silikona zieķis, šeit nekā tāda nav. Tekstūra ir ļoti patīkama uz ādas nav jūtama, ātri iesūcās un dienas laikā par sevi neatgādina. Bāze ļoti labi mitrina, izlīdzina sejas ādas reljefu – ja, ja poras tiešām paslēpj, vismaz manas, sniedz matētu pārklājumu bez sausuma vai maskas efekta. Bāzei ir viegli rozā tonis, bez spīdumu vai perlamutra piejaukuma. Sejas āda pēc tās uzklāšanas izskatās svaigāka, tonis ir vienmērīgs, un mierīgi, ikdienā, var iztikt ar plānu pūdera kārtu, pat bez tonālā krēma. Kas man der ideāli!

Bāzi var izmantot ka pastāvīgu produktu, bet var arī to piejaut klāt tonālam krēmam, lai pāklajums ko tas sniedz sanāktu dabiskāks. Starp citu tā lieliski sader ar Forever tonālu krēmu, un man lietojot tos kopā pretenziju pret tonālo krēmu vairāk nav.

Kopumā ļoti patīkams produkts, lielisks ikdienai!

Kur iegādāties: Stockmann, Debenhams, Douglas

Cena: ap 50 eur

 

Komentārs
 • Elīna
  Marts 8, 2016

  Izklausās tiešām labs produkts. Man arī bāzes nepatika, kamēr biju mēģinājusi vien silikonīgās, bet kopš atradu Clinique, Lumene un Nivea balzamu, kuri tādi nav, lietoju diezgan bieži 🙂

  • Baiba
   Marts 8, 2016

   Jā, šīs bāze arī nav silikonīga un lietoju to bieži ))

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*