L’OREAL PROFESSIONNEL PRO FIBER RESTORE līnija matu kopšanai – atsaukeme

Nesenais atklājums matu kopšanas jomā – L’Oreal Professionnel Pro fiber Restore līnijas produkti. Restore ir ”stiprāka” no Pro Fiber līnijām paredzēta stipri bojātu matu kopšanai. Uzdevums ir nogludināt, atjaunot bojātus matus, piešķirt spīdumu, bez mātu pārslogošanas.

pro fiber 3

pro fiber 4

Es izmantoju šampūnu un kondicionieri, un abi produkti man patika – tie rada gludu, labi koptu matu efektu. Bojāti mati tiek atjaunoti pēc pāris lietošanas reizēm kas svarīgi, efekts uzkrājās un saglabājās pa tad, ja kādu reizi tiek lietoti citi matu kopšanas līdzekļi. Piemēram es ik pa laikam lietoju attīrošu šampūnu, kas mēdz matus pārsausināt, bet lietojot Pro Fiber Restore līnijas produktus tas nenotiek. Šampūns ļoti labi puto un attīra matus, nesausina. Kondicionieris labi nogludina un rada biezāku matu sajūtu. Pēc izžāvēšanas mati, arī bez īpašas ieveidošanas, ir gludi, nespurojās, spīdīgi un vijīgi.

Tomēr tā kā sērija ir diezgan ”smaga” apjoms tiek upurēts. Es gan neteiktu, ka tas pazūd pilnībā, bet īpašu kuplumu var negaidīt. Vel no plusiem ir tas, ka mati saglabājas tīri tik pat ilgi ka ierasts – matu taukošanas neprovocē.

Cena: Lookfantastic.com šampūns 13,95 kondicionieris 16,45 ( es pirku tur, jo Latvijā šī līnija nonāca tikai nesen un vietējās cenas vel nezinu)

Kur nopirkt: Lookfantastic.com, Latvijā – L’oreal Professionnel tirdzniecības vietās.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*