Byredo Blanche – atsauksme

Ideāla diena, kad rakstīt par manu mīļāko šīs ziemas nogales/ pavasara aromātu – Byredo Blanche. Arā snieg, gaisā tāds mitrums, vējš ar kūstoša sniega aromātu – tieši tā un vēl nedaudz savādāk smaržo šis zviedru nišas zīmola aromāts.

20160212_114620

Mazliet par pašu zīmolu. Tā izveidotājs Ben Gorham noteikti ir viens no pievilcīgākajiem vīriešiem šajā industrijā. Nu nopietni, es nevaru neatzīmēt šo faktu! Paspēlējis profesionāli basketbolu, viņš nonāca mākslas skolā un kaut kāda veidā pievērsās parfimērijai, meklējot smaržās savu atmiņu attēlus un cenošoties tos nodot arī mums. Tā nu viņš veido detalizētus aprakstus savām atmiņām, nodod tos parfimēriem un kopā  cenšas pārvērst to visu aromātos.

Byredo ir Instagram zvaigzne. Kā kāds teica- ja nezini kā dekorēt vannas istabu, ieliec tajā kaktusu un Byredo pudelīti un gatavs būs interjeru žurnālu cienīgs skats. Byredo vienkāršie un savā skandināvu vienkāršībā perfektie flakoni ar magnētisko korķīti ir redzami slavenību vannas istabās, sociālajos medijos, žurnālos.

Byredo Blanche ir Bena Gorhama veltījums viņa sievai, kura necieš smaržas. Tā ir smaržu formātā pārvērsta baltā krāsa, kā jau to parāda aromāta nosaukums. Piramīdā aldehīdi, baltā roze, peonija, neroli. Bāzē muskuss un sandalkoks, kuru es dzirdu tikai tad, ja uzklāju smaržas uz pēc vannas sakarsušas ādas. Byredo Blanche priekš manis ir ideāli tīrs un kristālskaidrs aromāts, neaizejot metāliskās, skābās, citrusu, ūdeņainības vai zāles niansēs, kā tas mēdz gadīties ar šādiem “tīriem” aromātiem. Manam draugam tas atgādina grāmatu smaržu, vēl kāds teica, ka tā smaržo vējš vai pavasaris. Atsauksmēs to vēl sauc par visdārgāko veļas pulvera aromātu. Priekš manis tas ir idāli skaists un neatkārtojams. Tas ietur distainci, it nemaz nav “čomisks”, rada gandrīz sintētisku iespaidu, piestāvētu nākotnes cilvēkam sudrabainā tērpā no kādas Sci-fi filmas.  Vislabāk to uz sevis jūtu tieši ārā, kad uzpūš pavasara vējš. Ļoti, ļoti skaisti un neparasti, bet visus Byredo aromātus iesaku izmēģināt paraudziņos. Iesaku pasūtīt zīmola mājas lapā, ļoti labs klientu serviss, bezmaksas piegāde piecu darba dienu laikā ar kurjeru no Francijas, iepakots viss ir n-tajās zīmola kastēs un pa ceļam nekas nevar sasisties.

Kādas smaržas tu izvēlies šajā pavasarī?

Komentārs
 • sugar
  Februāris 22, 2016

  Es nesen izvilku savus nišas parfimērijas paraudziņus un domāju ar kuru varētu sadraudzēties 🙂 Vispār, pēdējā laikā man labi iet Annick Goutal Mimosa 🙂 No Byredo man ļoti patika Inflorescence. Gribētu pasmaržot La Tulipe.

  • Santa
   Februāris 23, 2016

   Mimosa man vairs neiet 🙂 Tulpi mēģināju, bet īsti nebija mans aromāts, bet ir interesantas

 • Inese
  Februāris 24, 2016

  nevaru atrast paraugu iepsēju tajā lapā. Viņi jājautā kaut kā atsevišķi?

  • Santa
   Februāris 24, 2016

   Man paraigi ir nākuši kopā ar preci, bet var pamēğināt viņiem meilā uzprasīt. Vēl var pasūtīt paraugus no Aus Liebe zum Duft lapā

 • Marika
  Aprīlis 12, 2016

  Šis apraksts Tev ir izdevies! Pilnīgi piekrītu par sci-fi filmu un cilvēkiem baltos lateksa kombinezonos. Es pati Blanche valkāt nevarētu, bet reizēm paostīt ir patīkami un interesanti.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*