Tukšā tara – janvāris

Tā lēnām iesākas šis gads- mazdrusciņ patērēts, daudz vairāk nopirkts (ak, vai!)!

Esmu uz Eleonor Greyl matu kopšanas viļņa. Atsauksme par produktiem, kurus lietoju jau mēnesi vēl taps, bet esmu iztērējusi arī divus paliela tilpuma paraugus. Eleonor Greyl Fleurs de Jasmin ir maska ar aminoskābēm un proteīniem, izteiktu un ļoti dabisku jasmīnu aromātu, kas arī saglabajas matos. Paredzēta sausiem, smalkiem matiem. Atšķetina, nogludina, bet atstāj matus ļoti mīkstus un ļoti dabīgus – patiks tiem, kam nepatīk mūsdienu silikonu matu kosmētikas efekts. Sastāvs veidots pēc iespējas dabīgs. Var lietot gan pirms mazgāšanas intensīvai kopšanai, gan pēc tradicionāli. Neplānoju pilnu tilpumu – šis zīmols ir ļoti dārgs un man pietiek ar pārējiem produktiem, kurus jau izmantoju. Ja man kāds to uzdāvinātu- izmantotu ar prieku. Eleonor Greyl Crème Régénératrice man nepatika – kaut kāda dīvaina tekstūra, matus pabaro it ka labi, bet nē, nepatīk. Arī šis kondicionieris ir smalkiem un matiem un tos tas tiešam nepārslogo – tas no pozitīvā.

Macadamia Healing Oil Treatment – bieza, ļoti stipri austumnieciski smaržojoša matu eļļa, patika, bet es tomēr saviem matiem meklēju ko vieglāku. Bet vispār Macadamia ir viens no maniem mīļākajiem matu zīmoliem- man patīk maska, patīk matu krāsas.

Schwarzkopf Barbary Fig Oil Restorative Treatment – eļļa bojātiem , sausiem matiem. Iet miskaste gandrīz pilna- man nepatika. Es vispār neredzēju no tās nekādu efektu.

Kiehl`s Avocado Eye Treatmentatsauksme. Ļoti patīk šis krēms.

Mans vienīgais mīlulis no dabīgās kosmētikas krēmiem – Dr. Hauschka rožu krēms. Katru ziemu to pērku un lietoju ar prieku. Ļoti labs jutīgai, sausai ādai.

Peter Thomas Roth Max Complexion Correction Pads – nopirku nejauši,pārskatījos, jo vēlējos citas plāksnītes. It kā teorētiski viss forši- sastāvā skābes un vienlaicīgi nomierinošas sastāvdaļas, bet realitātē tur spirts ir tik daudz, ka kož acīs, bellīnī smarža šķebina, kož kā ārprats ( es jau tā lietoju tikai T zonā un tikai tad, kad bija ādas problemas).

Mēģinājāt kaut ko no šī saraksta? Jūsu viedoklis?

Komentārs
 • Laura
  Februāris 3, 2016

  Ja šī Macadamia eļļiņa likās par smagu, pamēģini pūšamo, ir gan mazais gan lielais iepakojums, Stockmann šobrīd atlaide. Viņa forša, šķidra kā ūdentiņš, smuki nogludina un pabaro matus, bet absolūti nesatauko. 🙂
  Pievienojos viedoklim par Hauschkas rožu krēmu un Schwarzkopf.

 • Holandija
  Februāris 5, 2016

  Neko neesmu mēģinājusi no šī klāsta, bet ieinteresēja Elenior Greyl jasmin maska, izklausās pēc laba matu produkta.

 • Santa
  Februāris 5, 2016

  Iesaku pajautāt paraudziņu pirms liela tilpuma pirkšanas!

 • Viktorija
  Februāris 16, 2016

  Macadamia Healing Oil Treatment man personīgi ir ar stipru īpatnēji asu aromātu, turklāt ļoti noturīgu. Un man bija sajūta, ka manos biezajos matos tā ne īpaši uzsūcās.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*