Kāju kopšanai – Feet by OPI

Man ir ļoti, ļoti sausas pēdas. Atsātas savā vaļā tās var kļūt tik asas, ka aizķeras aiz paklaja vai pat (jā, tas ir šīs ziemas rekords) saplaisāt. Tāpēc es vienmēr esmu labu pēdu kopšanas produktu meklējumos un varu teikt, ka labus produktus šajā kategorija ir ļoti grūti atrast. Un pēc savas pieredzes iesaku skatīties profesionālu  vai aptieku zīmolu virzienā. OPI ir nagu/manikīra/pedikīra specializēts zīmols un man ir izdevies atrast ļoti labus produktus, kas manā gadījuma uz ļoti sausas ādas strādā labi.

Sāksim ar krēmu ikdienas kopšanai – Feet by OPI Double Coverage. Šis krēms ir vidēji biezs, labi iesūcas, vieglu un svaigu aromātu. Sastāvā apvienotas vērtīgas kopjošas lietas kā šī sviests, augu ekstrakti un vitamīni, ka arī silikons un kokvilna, kas veido tādu kā aizsargslānīti (tas nav jūtams uz ādas).

Savukārt Feet by OPI Callus Therapy nāks palīgā ielaistos gadījumos, kad kāju krēmu parasto ir aizmirsies lietot kādu laiku vai arī vienkārši ir tendence uz ādas sabiezējumiem un saplaisāšanu. Šajā bagātīgajā krēmā par pēdu mīkstināšanu rūpējas šī sviests un augļskābes, bet sastāvā ir milzīgs daudzums citu kopjošu un dziedējošu augu ekstraktu. Smarža ne visai patīkama -skābena, bet to uzzināju tikai šodien rakstot atsauksmi  – līdz jūsu degunam ikdienā aromāts nenonāks.

Precīzu cenu neatceros, bet tie bija aptuveni EUR 15 par katru, produkti lietojas ļoti ekonomiski.  Nopērkami Oniks Beta veikalos. Rekomendēju!

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*