TOP 10 – krēmi rokām

Ideja TOP X man bija jau kādu laiku, bet beidzot to realizēju un sāku ar sezonas aktualitāti- roku krēmiem. Tops noteikti nepretendē uz visaptverošu pētījumu par pasaules labākajiem jebkura jomā. Bet rakstot šo blogu vairakus gadus, ir nācies izmēģināt ļoti daudz ko un ceru, ka mana pieredze jums noderēs. Pie tam, kuram gan nepatīk lasīt tik īsu rakstu un uzreiz uzzināt pat 10 vislabākos? Tatad – ļoti subjektīvs TOPS, krēma vieta topā ir nejauša, visi krēmi ir labi, bet katrs mazliet savādākā aspektā. p.s. un noteikti komentāros atstājiet ziņu, par kādiem produktiem jums būtu interesanti uzzināt mūsu TOP 10!

Clarins Hand and Nail Treatment Cream – zīmola klasika. Labs krēms ikdienai, jo ļoti ātri iesūcas ādā, patīkams vecmodīgs aromāts.

NailTec Advanced Hydrating Creme – arī ideāls produkts ikdienas lietošanai. Atsauksme šeit.

Avene Cold Cream – jau ar pirmo lietošanas reizi atgriezīs dzīvē sūrstošu un apsārtušu roku ādu. Labs SOS un ikdienas līdzeklis, lai ādu nenovestu līdz krīzei.

Seal Vita roku un kāju krēms – Latvijas klasika, ko var atrast pat dziļu lauku veikalos un pasta nodaļās. Sastāva ārstniecības augi. Labi sadziedē sastrādātas rokas un sabradātas pēdas.

Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve – vēl viens lielisks krēms ziemai. Baibas atsauksme šeit.

The Body Shop Hamp Hand Protector – gan mans, gan Baibas atzīts krēms, kuru lietojam jau daudzus gadus. Aizsargā, dziedē, mīkstina ādu. Aromāts neviennozīmīgs. Baibas atsauksme.

Biotherm Biomains – pietiekami nenovērtēts, rokoties blogosfērā likās, ka esmu vienīgā, kas lieto šo krēmu. Lielisks ikdienas krēms, esmu izlietojusi jau trīs iepakojumus. Mana atsauksme.

L`Occitane Shea Butter Dry Skin Hand Cream – arī klasika. Bagātināts ar 20% šī sviesta, šis roku krēms ir lielisks ikdienas lietošanai ziemā.

Crabtree & Evelyn Gardeners Ultra-Moisturising Hand Therapy –  līdzīgs iepriekšējam krēmam- bagātīgs, sastāvā augu ekstrakti, labi iesūcas, mīkstina ādu un labi to aizsargā.

Bioderma Atoderm Hands & Nails Ultra Repair – mūsu iecienīts roku krēms no aptieku zīmola Bioderma.

Kuru roku krēmu jūs iekļautu TOPā?

Komentārs
 • Elīna
  Janvāris 19, 2016

  Man tieši šodien plānots raksts par šī brīža roku krēmiem. 🙂
  Man ļoti patīk TBS mazie smaržīgie – perfekta konsistence, ātri iedūcas un labi smaržo.
  No lietotajiem patīk Soap&Glory Hand Food, Samtainās rociņas un Lavera roku krēms arī bija labs.

  • Santa
   Janvāris 19, 2016

   redzi kā mēs vienādi domājam :))
   Man no TBS tomēr neviens efekta ziņā nestāv blakus kanepēm- visi pārejie liekas tādi paviegli

 • Zane
  Janvāris 19, 2016

  Mans pēdējā laika labākais atklājums ir Caudalie roku krēms – palīdz tikt galā pat ar psoriāzes nomocītām rokām, labi iesūcas un ir ar patīkamu smaržu. Vēl arī TBS mandele vairāki iepakojumi ir izlietoti (ar kaņepju krēma smaržu es galīgi nevaru sadraudzēties).

  • Santa
   Janvāris 19, 2016

   Un kurš no Caudalie? Tāds zaļs vai gaišs iepakojums? Zaļais arī gandrīz tika šaja topā 🙂

 • Elīna
  Janvāris 19, 2016

  Es noteikti iekļautu vēl Kinetics krēmus – galvenokārt Luxury Lifting – ļoti patika. No Tevis ieteiktajiem ļoti gribu izmēģināt to Biotherm un Nailtek 🙂

  • Santa
   Janvāris 19, 2016

   Es jau te cita komentāra rakstīju, ka Kinetics Luxury Lifting man pietrūkst kopšana

 • Laura
  Janvāris 19, 2016

  Biotherm šobrīd lietoju, arī ļoti patīk, bet padārgs, tāpēc ikdienā izvēlos vai nu Biodermas Atoderm, vai Barhatnije ručki krēmu ar makadamijas eļļu (tumši brūnais iepakojums) 🙂 Kiehls krēmam ne visai patīk smarža. Ā, un vēl ļoti foršs ir Kinetics Rich ar shea sviestu.

  • Santa
   Janvāris 19, 2016

   Jā, pareizi, tas brūnais BArhatnije ručki ir ļoti ok! man ir mājās. Man ir Kinetics Luxury Lifting, bet pietrūka kopjošais efekts

   • Elīna
    Janvāris 19, 2016

    Tas brūnais arī ir viens no maniem mīļākajiem krēmiem. 🙂

    • Santa
     Janvāris 19, 2016

     Ja, no krievu/baltkrievu produkcijas man vislabak patīk tieši tas

 • Holandija
  Janvāris 21, 2016

  No topā iekļuvušajiem patīk gan TBS kaņepju, gan Clarins roku krēms. Nu jau vairākus gadus mans favorīts ir roku balzams no Rituals.

 • Zanda
  Janvāris 26, 2016

  No topa noteikti piekrītu par Biotherm roku krēmu. Man vispār problēmas ar roku krēmiem, bet laikam pirmo ziemu lietoju krēmus par kuriem sūdzēties nevaru, citādi iepriekš lietoju, bet visi īsti nekādi.
  Bez Biotherm man ļoti patīk Ceano Cosmetics, kas ir vairāk plikāks, un Kinetics Rich Cream, kas ir biezs un tāds vairāk sastrādātām rokām vai cilvēkiem, kas ziemā nelieto cimdus (es).

  • Santa
   Janvāris 28, 2016

   kā Tu bez cimdiem iztiec? Pat trakajā selā nevelc?

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*