Sejas attīrīšana – Lumene, The Body Shop

Sejas attīrīšanas produkti ir mana vājība (viena no, būsim atklāti). Attīrošos produktus izmēģinu daudz un bieži, rotācijā ir vismaz pieci, kurus mainu atkarība no dienas laika, ādas stāvokļa un vajadzības. Šodien par diviem ļoti labiem produktiem sejas attīrīšanai, kuri, pie tam, ir viegli pieejami.

The Body Shop Nutriganics Softening Cleansing Gel Oil ir kūstoša želejveida eļļa, kas tiešām uz ādas siltuma iedarbība sāk kust, ir viegli izsmērejama pa visu seju, lieliski šķīdina kosmētiku un viegli nomazgājas nost (es ņemu nost jebkuru attīrošo produktu ar ūdenī samitrinātu dvielīti). Lietoju arī uz acīm bez problemām – negrauž, neaizmiglo skatienu. Produktam ir ECOCERT sertifikāts, to ražotājs ir paredzējis sejai ar pirmajām novecošanas pazīmēm, droši vien bagātīgā sastāva dēļ, bet praktiski derēs jebkuram jebkurā vecumā. Sastāvā dažādas eļļas un dabīgie ekstrakti, bet tas nepadara produktu par pārak treknu un nenomazgājamu no sejas. Bija baumas, ka šis produkts aiziet no sortiementa,kas par laimi neapstiprinajās, bet var gadīties, ka jums nāksies paskraidīt pa veikaliem, lai šo atrastu- man vismaz tā gadījās, ka visur bija izpirkts. Vienīgais, kas man nepatīk, ir dīvains aromāts, bet tas nepaliek uz sejas un ir paciešams. Cena – ap EUR 15. Baibas atsauksme šeit, Elīnas atsauksme šeit.

Vēl viens ļoti populārs produkts – Lumene Sensitive Touch Extra Gentle Cleanser. Es to atklaju pateicoties Elīnai no Bubelle bloga, kura ir mans ādas “gandrīz dvīnis” (resp. viņas rekomendācijās vienmēr ieklausos, jo man ļoti bieži der tie paši produkti). Tas ir viegls krēmveida attīrošs produkts, ar ko es attīru ādu no rītiem vai lietoju vakaros kā otro attīrīšanas posmu, kad dekoratīvā kosmētika jau noņemta ar micelāro ūdeni vai attīrošo balzamu/eļļu. Produkts paredzēts jutīgai ādai un tiešām nekairina to pat trakākajā apkures sezonas posmā. Sākumā lietoju to bez emocijām, tas man atgādināja aptieku produktus, kuri paredzēti jutīgai ādai, bet ilgtermiņā šis krēms man tomēr patīk labāk un pērku to jau atkārtoti. Nopirkt to var RIMI un Stockmann, Drogās ir sejas mazgājamais līdzeklis ar līdzīgu iepakojumu- nesajauciet! Maksā ap EUR 10. Mēdz būt ar atlaidēm, verts pavērot, lai iepirktu krājumus. Elīnas atsauksme šeit.

Kas jums iepaticies no attīrošajiem produktiem? Ir kas jauns vai kāds sens mīlulis, ko man noteikti vajadzētu pamēģināt?

Komentārs
 • Elīna
  Janvāris 13, 2016

  Lumene ir manā sarakstā, vēlos vēl pamēģināt TBS e vitamīna attīrošo krēmu.

  • Santa
   Janvāris 14, 2016

   Es tādu e vitamīna neesmu redzējusi, būs japapēta

 • Annija
  Janvāris 13, 2016

  Man arī šoziem roka sniedzas pēc TBS eļļas-želejas, jo putojošos līdzekļus šajā laikā lietot nevaru.

  • Santa
   Janvāris 14, 2016

   Putojošos es vispār ļoti reti izmantoju, varbūt tikai vasaras karstakaja periodā

 • Elīna
  Janvāris 13, 2016

  Šis Lumene līdzeklis man ir pirmais kosmētikas produkts, kuru atkārtoti esmu pirkusi tik bieži – skaits tiešām jau nojucis 🙂 Pagaidām neko labāku atradusi neesmu, jo patīk daudzi, bet šis tomēr visvairāk 🙂 Vēl arī Mossa krēmputas patīk, bet tās lietoju tikai no rītiem.

  • Santa
   Janvāris 14, 2016

   Es jau arī atkārtoti pērku. Tagad panemu mitrinoso izmēģināt

 • Zanda
  Janvāris 17, 2016

  Abus esmu lietojusi, un tie tiešām ir patīkami līdzekļi ziemā, kad sejas āda ir daudz jūtīgāka, Precīzi pateikts par Lumene, ka tas atgādina aptiekas sortimenta piedāvājumā esošos produktus. 🙂

  • Santa
   Janvāris 18, 2016

   Tev ari ir jutiga ada, vai ne? Tad tiesham shie produkti ir loti labi

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*