Kiehl’s Amino Acid Shampoo & Conditioner – atsauksme

Man bija ļoti svarīgi atrast universālus matu kopšanas līdzekļus brīžiem kad vajag tikai bāzes matu attīrīšanu un kopšanu bez ekstrām. Prasības – pēc iespējās dabīgāks sastāvs, labas attīrošas spējas šampūnam un labas kopjošās īpašības kondicionierim, maiga iedarbība uz jūtīgu galvas ādu, matu tīrība min. 2 dienas. Izrādās, tas nav nemaz tik vienkārši. Tomēr pateicoties paraudziņu kaudzes izrevidēšanai man tas izdevās. Kiehl’s Amino Acid sērijas produkti pēc solījumiem atbilda manam prasībām un realitātē arī man ļoti iepatikās.

amino acid 1

Kiehl’s Amino Acid Shampoo – universāls šampūns visiem matu tipiem bez silikona. Atirošie komponenti balstās uz aminoskābēm un kokosa eļļas. Šampūns veido maigas, biezas putas kuras maigi un pamatīgi attīra matus. Sastāvā esošie kviešu proteīni piešķir matiem apjomu, mitrinošie ingredienti rūpējās par matu mitrināšanu, piešķir spīdumu un mīkstumu matiem.

Šampūnam ir bieza konsistence tas ļoti labi puto pat ja matos ir veidošanas līdzekļi. Attīros īpašības ir labas, turklāt ļoti veiksmīgi sabalansētas, jo galvas āda kairināta netiek, arī čurkstošo matu sajūtas nav, tomēr mati ir tīri. Šampūns matus nesausina, bet arī nemitrina, vienkārši maigi un pamatīgi attīra. Es pieļauju, ka īsākiem matiem pilnībā pietiktu ar šampūnu vien, bet tā kā man mati ir gari un galos sausi es bez kondicioniera iztikt nevaru.

amino acid 2

Kiehl’s Amino Acid Conditioner – kondicionieris visiem matu tipiem. Veidots uz kviešu proteīnu pamata, aminoskābēm un naturālām kokosa un jojobas eļļām. Produktam ir viegla krēmveida tekstūra, mitrina un mīkstina matus piešķir spīdumu.

Kondicionierim ir diezgan izteikta mitrinoša iedarbība, es izmantoju to tikai matu daļai kur sākās sausums, jo liekās, ka tas ir ļoti piesātināts. Produkts labi der sausu matu kopšanai, tas labi atšķetina un pabaro matus, nepārslogo un neveicina taukošanos. Kondicionieris nesatur silikonus, bet arī bez tiem labi nogludina matus kuriem ir tendence veidot pūku.

Kopumā – Amino Acid sērija lieliski der manu matu kopšanai, tomēr par universālu es to nenosauktu. Produkti ir diezgan piesātināti un taukainu matu kopšanai visdrīzāk nederēs. Iespējām arī ļoti plānus un vieglus matus tie pārslogos.

Kur iegādāties: Stockmann

Cena: ap 25 Eur

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*