Institut Esthederm Intensif Vitamine A Cream & Serum – atsauksme

Retinols ir viena no manām mīļākajām kosmētikas  aktīvajām sastāvdaļām. Viena no retajām, kuras efektīvā iedarbība ir zinātniski pierādīta un kura sniedz acīmredzamu rezultātu. Tas ir lielisks anti-aging produkts, kas uzlabo ādas kvalitāti, palīdz cīnīties ar krunciņām, saules izraisītiem ādas bojājumiem, nevēlamu piegmentāciju, toņa un tekstūras nevienmērīgumu, veicina kolagēna veidošanos, padara ādu it kā biezāku un tvirtāku.Pie viena liela daļa retinola produktu palīdz cīnīties arī ar ādas nesmukumiem un nelieliem iekaisumiem, kas, manuprāt, ir lieliska blakusparādība!

Rudens sezona izmēģināju Institut Esthederm Intensif Vitamine A serumu un krēmu*.

20151024_101015

A vitamīns šajā produktu līnijā ir dažādos veidos, kas palīdz nodrošināt ne tikai lielāku efektu, bet arī padara vieglāku šo produktu lietošanas uzsākšanu. Kā daudzas aktīvas vielas, arī retinols var izsaukt dažādas blakusparādības un tās ir absolūti normālas- ādas jutīgums, sausums, ādas lobīšanās (protams, tam visam jabūt saprātīgos apmēros). Institut Esthederm Intensif Vitamine A Cream ir ļoti patīkams bagātīgs krēms ar vieglu aromātu, kas labi iesūcas āda, nepadarot to pārak taukainu. Bet krēms noteikti vairāk patiks normālas/sausas ādas īpašniecēm. A vitamīns šajā krēmā ir vieglā formā, kas parasti neizsauc nekādas blakusparādības. Šāds krēms ir labākais veids kā ieviest savā sejas kopšanas rutīnā A vitamīnu un skatīties kā jūsu āda uz to reaģē. Kad  āda ir pieradusi, tad droši var sākt pievienot Institut Esthederm Intensif Vitamine A Serum, kur jau A vitamīns ir aktīvajā retinola formā 0.5% stiprumā. Tā ir pietiekami liela koncentrācija, lai varētu ilgtermiņā redzēt labus anti-aging rezultātus.  Daudzi pieredzejuši lietotaji saka, ka retinola ietekmi uz ādu vislabāk var redzēt tieši pēc ilgstošas lietošanas- pusgada un vairāk. Interesanti, ka šis serums ir eļļas formātā, papildināts ar vērtīgām eļļām. Serumu var pa pāris pielieniem pievienot kremam, tādejādi pakāpeniski palielināt iedarbību. Vēlreiz atzīmēšu, ka šādus aktīvus produktus vienmēr ieviešam pakāpeniski, piemēram no sākuma reizi nedēļā tad divas un ja āda saka- ok, tad pārejam uz regulāru lietošanu. Un noteikti papildus lietošanas laika vajadzētu izvairīties no citiem agresīviem ādas kopšanas produktiem, neberzēt seju kā piedegušu vecu katlu ar raupjiem skrubjiem, spirtainiem tonikiem un nesauļoties! SPF-obligāts!

Un visbeidzot- ar ko tad IE retinola produkti atšķiras no citiem, kurus esmu mēģinājusi? Tekstūras ziņā sie noteikti ir biezāki un barojošāki, vairak patiks normālai/sausai ādai. Un varbūt tiesi tapēc es neredzēju tik izteiktu labvelīgo iedarbību uz sīkajiem ādas iekaisumiem, bet visi pārejie solītie efekti ir un es turpinu tos lietot – drosi vien līdz aptuveni martam.

 • paldies zīmolam par apskatam piedāvātajiem produktiem
Komentārs
 • sugar
  Janvāris 10, 2016

  Interese par retinoliem man ir un ir dzirdētas daudz labas atsauksmes, bet es laikam vēl gadus 10 iztikšu bez 😀

  • Santa
   Janvāris 11, 2016

   Protams, katrs jau skatās, kas viņam labāk patīk un ko vairak āda prasa. Es esmu par prevenciju ar minimāliem līdzekļiem un baidos no intensīvām sejas procedūrām pie ādas daktera 🙂 Liela retinolu lietotāju grupa ir 20+ ar postaknes pigmentācijas problēmām un rētām

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*