Tukšā tara – decembris

Ar nelielu kavēšanos- decembrī pabeigts lietot šādus labumus:

Eisenberg Paris Pure White Masque Creme Relaxant – patīkama krēmveida maska, kam jāpalīdz ar sejas toņa uzlabošanu un pigmentācijas samazināšanu. Es teiktu, ka man redzams gan tikai relaksējošais un mitrinošais efekts- īpašu toņa uzlabojumu nemanīju.

La Roche Posay Serozinc – lietoju tonika vietā, īpaši, kad ir problemātiska āda, jo tiesi šādiem gadījumiem šis izsmidzināmais līdzeklis tiek rekomendēts. Es gan neredzu iedarbību tiesi uz adas nepilnībam un izsitumiem, bet lieliski nomierina ādu.

Anonīmā pudelīte bez etiķetes ir Drogās nopērkama anti aging eļļa sejas attīrīšanai no Rival de Loop. Eļļa ir ok, darbojas, bet sajūsmā neesmu. Un iepakojums zem katras kritikas- bez korķīša, visas etiķetes lobās nost, vairak nepirkšu.

Lumene Extra Gentle Cleanser – lietoju jau otro iepakojumu, patīkams krēmveida līdzeklis sejas attīrīšanai jutīgai adai. Viens no labākajiem, ko var nopirkt šādā cenu kategorijā Latvijā, it īpaši atlaižu laikā.

Pilnizmēra un mini iepakojumi ar Emma Hardie attīrošo balzamu. Šis ir mans mīļākais produkts sejas attīrīšanai, ir jau nopirkts mazais iepajums atkārtoti. Noteikti rekomendēju, it īpasi ja jums ir sausāka āda.

20151226_123225

Gandrīz pilns uz miskasti dodas CCS Foot Professional krēms pēdam. Man ir ļoti sausa pēdu āda un šis krēms tai nedod pilnīgi neko.

Divi šampūni no Aussie. Aussie Miracle Moist man patīk labāk, bet arī Mega nebija slikts.

Vannas sāls ir viena no vannas piedevām, kas man vienmēr ir mājās. Mistiskās briesmu filmās ar sāli tiek novilkta aizsargājoša līnija starp ļaunumu un filmu varoņiem. Man pret vannas sāli ir līdzīgas sajūtas, tas palīdz reklaksēties un rodas sajūta, ka viss dienas laikā uzkrātais negatīvais aiziet projām. Šī Mineral Beauty System Original Dead Sea Bath Salt ir diezgan parasta, bez piedevam un padārga – ap EUR8. Noteikti var atrast lētāku, bet produkts labs.

Kā jums noslēdzies gads? Viss nevajadzīgais izmests un vajadzīgais izlietots vai joprojām vannas istabā burciņu un pudelīšu kalni kraj putekļus?

Komentārs
 • Elīna
  Janvāris 6, 2016

  Es cenšos visus pustukšos iepakojumus izlietot, kamēr kaut kas nav izlietots, jaunu nepirkšu. Šogad būšu pragmatiskā Elīna. 😀

 • Zanda
  Janvāris 10, 2016

  Vai tad tā eļļa gadījumā nebija no Rival de Loop? Man arī viņa nepatika, jo bija tieši tā pati problēma ar etiķešu nolupšanu, un pati pēc tekstūras bija īsti nekāda. 🙁 Lumene Extra Gentle Cleanser arī ļoti patika, bet vairāk kā vienu iepakojumu neizlietoju, jo tomēr ziemai vairāk patīkams šķiet Clarins Pure Melt Cleansing želeja 🙂

  • Santa
   Janvāris 11, 2016

   Oi, tiešām- paldies , ka palaboji. Ta ir, kad etiķete aiziet misene pirmajā slietošanas dienās.

 • Zane
  Janvāris 31, 2016

  Par CCS krēmu ļoti subjektīvs vuedoklis raksta autorei. Ļoti atzīstu šo krēmu un ne vienu reizi vien ir palīdzējis, bet sausas ādas gadījumā autorei ieteiktu konsultāciju pie dermatologa, lai noskaidrotu iemeslu ļoti sausai pēdu ādai!

  • Santa
   Februāris 2, 2016

   Zane, blogs vispār ir subjektīvs. Man prieks, ja Jums pēc ārsta apmeklējuma sausajai ādai šis krēms ir palīdzējis, man nē.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*