Lancome Genefique Yeux Eye Illuminatos Youth Activating Concentrate – atsauksme

Joprojām uzskatu, ka Genefique sērijas serums ir viens no labākiem universāliem serumiem sejas ādai. Un tā kā Lancome, parasti, ir ļoti dāsni uz paraudziņiem man sanāca izmēģināt arī seruma variāciju acu zonas kopšanai. Līdzeklis man iepatikās un tika iegādāts pilnā izmērā.

Lancome Genefique Yeux tas ir serumam līdzīgs produkts acu zonas kopšanai, līdzīgs jo tas ir patstāvīgs produkts un tas nav jāpapildina ar krēmu, tomēr ar serumam līdzīgu tekstūru. Sola novērst acu zonas novecošanas pazīmes – tumšos lokus, sīkas mīmikas līnijas, tūsku. Metāla aplikators, sniedz papildus iedvesmu masāžai, atvēsina un padara produkta uzklāšanu patīkamāku, turklāt tas ir ērti.
lancome acis 4

Efekts ko šis serums sniedz ir pamanāms un ātrs, vismaz tā efekta daļa kura mani uztrauc visvairāk – pietūkums un svaigāks izskats. Jau pēc pāris lietošanas reizēs acu zona izskatās labāk. Lancome Genefique Yeux sastāvā ir gan anti age (Salicyloyl Phytosphingosine), gan tūsku mazinošie (Escin), gan antioksidantu (Chlorella Vulgaris Extract) komponenti, tas padara šo produktu par ļoti universālu līdzekli. Mitrinošā iedarbība nav izteikta, tiem kuriem acu zona pieprasa īpaši spēcīgu mitrināšanu šīs līdzeklis noteikti būs par švaku. Tekstūra ir ļoti viegla, iesūcās ātri, draudzējās ar tonāliem produktiem.

Kur iegādāties: Stockmann, Douglas un .t.t. un t.p

Cena: 84 Eur par 20 ml

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*