Gada labākās dekoratīvās kosmētikas Tops by Baiba

Autors: 30.12.2015. 0 Nav birku Saite 0

Uz gada nogali jāatzīst acīmredzamais – dekoratīvas kosmētikas plauktiņi 15-ājā manu uzmanību nesaistīja un vairākums produktu, kuri tika iegādāti, bija vienkārši nepieciešami, jo iepriekšēji izbeidzās. Joprojām skopums mani neatlaiž un es izklaidējos ar krājumu pārcilāšanu. Nesenās revīzijas rezultātā man radās nepieciešamība apkopot datus, lai vismaz kaut kā saprast tos īstos no nu jau, gandrīz, aizgājušā gada.

Joprojām lielā cieņā man ir tonālie produkti, te es domāju visu sākot ar pūderi un beidzot ar konsileri. Kaut arī bieži vien man pietika tikai ar vienu līdzekļi, tomēr šis segments topā būs pārstāvēts visplašāk. lancome kušete 2Labākais ”šķidras” konsistences tonālais produkts – Lancome Miracle Cushion Liquid Cushion Compact Fresh Dewy Hydration Absolute Weightlessness & Glow SPF 23/PA++Ļoti skumstu pēc tā tagad, jo mans sejas ādas tonis ziemā ir daudz gaišāks par produkta toņu gammas gaišāko iespējamo, un ar nepacietību gaidu vasaru, lai varētu atsākt to lietot. Man tas ir ideāls, gan efekta, gan ērtuma ziņā. Sniedz skaistu pārklājumu, bez ādas pārslogošanas, nav labāka varianta ceļojumiem un ikdienai. nude air 1Labākais pūderveida tonālais produkts – Diorskin Nude Air PowderUniversāls pūderis, kas var tikt lietots patstāvīgi un var kalpot arī kā papildus kārta ”pīrāgam”. Abos variantos strādā uz 100%. Saglabā matētu efektu uz ādas visas dienas garumā, matējums, protams, ir ”mūsdienīgs” bez maskas efekta. Der gan kombinētai, gan sausai ādai, nepasvītro sausumus, neveicina taukošanos. este lauder bb kons 3Labākais konsilers –  Este Lauder Double Wear Brush-On Glow BB Highlighter. Zīmuļveida konsilers, kas nav tikai hailaiters kā tas ir minēts nosaukumā. Tas diezgan labi tiek galā ar acu zonas ”uzfrišināšanu”, un pat ir spējīgs noslēpt kaut kādus nevēlamus toņa defektus.

Acu meikapā šis gads arī bija gaužam garlaicīgs, topā bija bultiņas un izteiksmīgas skropstas. Tāpēc šodien par pāri, kas spēj šo visu uz acīm izveidot bez liekām pūlēm un lamāšanos. dior acu zim 1Labākais acu zīmulis – Diorshow Pro Liner WaterproofKopš tas ir manā īpašumā turpinu to lietot gandrīz katru dienu. Ideāls gan elementārai acu kontūras pasvītrošanai, gan bultu zīmēšanai. Zīmulis ir ūdens noturīgs, tas neplūst, nesmērējās un dienas laikā saglabā savu sākotnēju izskatu. Tas ir mīksts, labi atdod krāsu, piesātināts. Nekairina acis.

Screen Shot 2015-12-30 at 16.58.01

Labāka skropstu tuša –  Le Volume de Chanel. Par labāko tā kļūst apmēram pēc divām nedēļam pēc atvēršanas, bet tas nekādi nemazina manu mīlestību pret šo produktu. Izcili izteiktas, par teatrālas skropstas tiek izveidotas ar pirmo kārtu. Tuša ir plastiska, vaskaina, līdz ar to tai ir vajadzīgs laiks lai nedaudz izžūtu, bet toties kalpošanas ilgumu šāda konsistence manāmi pagarina.

Screen Shot 2015-12-30 at 16.59.02

Labākais uzacu produkts – Essence Make Me Brow. Uzacu gels ideālā, vēsā tonī. Maksā lēti, strādā ideāli. Satur šķiedras kuras piepilda uzacis un veido papildus kuplumu. Gels arī nofiksē uzacis, bet bez stīvuma. Pirku, pērku un turpināšu pirkt. lancome nagu laka 1Nagu lakām, šajā gadā,  man arī bija gaužām praktiska pieeja. Ideāls cenas, kvalitātes, toņu attiecību paraugs – Lancome Vernis In LoveSkaisti toņi, laba noturība, pieņemama cena. chanel allure glos 2Lūpu produkti tika atstāti novārtā, man ir savdabīga krīze, joprojām mīļākais tonis ir sarkans, bet cik tad to sarkano man vajag. Turklāt viens no skaistākiem sarkaniem jau gada sākuma tika atrast un tika arī ekspluatēts uz nebēdu – Chanel Rouge Allure Gloss. Piesātināts, labas noturības, glancēts lūpu spīdums.

Screen Shot 2015-12-30 at 16.53.16

Jā jau Santa aizsāka smaržu tēmu savā topā, es paturpināšu to ar saviem favorītiem. Viens to tiem ir izcili skaists Puredistance Opardu, ko es tomēr saņemos un nopirku. Mans dārgums, skaistākais kolekcijas eksemplārs. Aromāts ir saprotams, bet vienlaikus neparasts un īpašs.

Screen Shot 2015-12-30 at 16.56.49

Otrs, pavisam negaidīti – Eisenberg Love Affair. Tik vienkāršs cik vien iespējams un tieši tāpēc ideāls ikdienai. Pūderēts un sievišķīgs aromāts, bez sarežģītam notīm, bez izcila plīvura, nekaitina.

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*