Mini roku krēmi – Clarins, L’Occitane, NailTek

Maziņiem roku krēmu iepakojumiem ir īpaša vieta manā sirdī un kosmētikas makā. Tie ir tik mīlīgi, cena tik pievilcīga un izmantojamība tik daudzpusēja (lieliska maza dāvaniņa gandrīz jebkuram), ka tie paši un ar apbrīnojamu regularitāti iekrīt manā iepirkumu grozā.

Clarins Hand and Nail Treatment Cream ir zīmola klasika. Tas ir ļoti jauks roku krēms ar vieglu un patīkamu (vismaz manam degunam) retro aromātu, ātri iesūcas āda un ir pietiekami efektīvs pat ziemai. Tas nebūs sos līdzeklis, kad viss jau zudis un āda ir katastrofālā stāvoklī, bet ir ļoti labs uzturošs ikdienas krēms. Mazie iepakojumi gan ir lidostu sortimentā (iepakojumā četras tūbiņas).

L’Occitane ir zīmols, kas nak prātā viens no pirmajiem, kad domajam par roku krēmu. Mans mīlulis ir klasiskais krēms ar šī sviestu un visi šīs sērijas atvasinājumi arī ir labi. Bet es nespēju nenopirkt L’Occitane Iris Bleu & Iris Blanc no Grasas līnijas, jo īriss ir mana mīļākā nots parfimērijā. Man patīk aromāts, īŗisa sausums, tas ir viegls, nav noturīgs, bet šis krēms sava iedarbībā priekš manis ziemai nav pietiekami efektīvs. Paņemšu nākamreiz šī sērijas krēmu, kas ir perfekts.

Ļoti labs krēms ir profesionālā zīmola NailTec Advanced Hydrating Creme. Tas ir pabiezs, nav taukains, ļoti ātri iesūcas āda un ilgstoši to mitrina. Daļējs efekts saglabāsies pat pēc roku mazgāšanas. Nopirk var Oniks Beta veikalos, bet tur produkti tiek nežēlīgi aplīmēti ar cenu uzlīmēm, pat vienu virs otras, un tas nevar normāli noņemt nost, kas mani ļoti tracina. Bet krēms labs 🙂

Mini krēmu izmēru labākai atspoguļošanai lūk bilde ar parasta izmēra Lancome (kurš man nepatika).

20151128_115636

Kādi ir jūsu iecienītākie mini roku krēmi?

Komentārs
 • Inese
  Decembris 9, 2015

  Locitane shea krēma paraudziņš nupat tiek lietots. iesūcas ātri, konsistence forša, bet pēc laiciņa tomēr prasās likt atkārtoti, kaut gan mazāk sausām rokām noteikti patiktu. Manējām Bioderma atoderm neviens vēl nav pārspējis.
  No Locitane vēl ir vaniļas krēma paraudziņš – konsistence forša, bet smarža tik asa, tik asa. Man vaniļa asociējas ar ko maigāku.

  • Santa
   Decembris 10, 2015

   Ja atmetam mini formāta ierobežojumus, tad priekš manis visiedarbīgākie krēmi rokām ir The Body Shop kaņepju, Biotherm un Avene. Baibai patīk Bioderma Atoderm

 • Elīna
  Decembris 10, 2015

  Man ļoti patīk mazie smaržīgie TBS krēmi, principā tos izvēlos vienmēr, ja jānēsā līdzi. Vēl Kinetics bija mazie krēmi, arī ļoti patika, bet laikam vairs neražo, jo nekur neesmu redzējusi.

  Mājās smērējos ar Smiltsērkšķi plastmases tūbā un piepilinu klāt dažus pilienus Planeta Organica dzērveņu eļļu.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*