Krēmi ādai ap acīm – Vichy, Kiehl’s

Vispār labs acu krēms ir problēma. Pirmkārt, man vajag divus dažādus. Vieglāku un pamatīgaku. Bet abiem jabūt efektīviem savā jomā. Otrkārt, gribētos, lai nav pārak dārgi. Virs EUR 100 nemaksāšu un droši vien jau virs EUR 50 jau sākšu žagoties. Treškārt, lai krēms viegli nopērkams. Tad nu man ir diezgan labi kandidāti uz “manu mīļāko acu krēmu” balvu.

Vichy Aqualia Awakening Eye Balm* ir salīdzinoši jauns produkts manā iecienītajā mitrinošajā līnijā. Produktam ir ļoti interesanta tekstūra- tīri vizuāli. Saplacināts starp pirkstiem tas izskatās ka izkusis sveču vasks, bet tam ir viegla, gēlveida krēma silikonīgi glasmainā konsistence. Tas viegli uzklajams, ātri iesūcas ādā, ļoti labi mitrina, nekairina ādu ap acīm, neliek acīm asarot, ja nejauši krēms nokļuvis tuvak gļotādai. Labs pamats dekoratīvajai kosmētikai. Vienīgais, ko varu izteikt piezīmēs – mani šis krēms nepamodina kā nosaukums to sola – kofeīns uz mani labak iedarbojas iekšķīgi nevis caur acu āboliem un uztūkums no rītiem man acu zona nav. Jā, un foršs dozators, var ļoti precīzi izspiest mazubišķiņ vai veselu peļķi ar dzīvinošo krēmu.

Otrs šodienas varonis ir slavenais Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado.Es ļoti ilgi stāveju uz pauzes domādama par to, vai lekt šī acu krēma kamanās, jo pēc apraksta un atsauksmēm tas bija ideāli man piemērots, bet neveiksmīgā iepazīšanās ar izslavēto šī zīmola nakts eļļu mani bija padarījusi tramīgu. Tomēr nopirku un tagad varu teikt, ka šis pagaidām ir mans mīļākais acu krēms ever. Arī šim ir dīvaina konsistence-tas ir biezs un eļļains, bet sasildīts starp pirkstiem tas izkūst un uzklājas ātri un viegli. Jā, tas ir bagatīgs, būs piemērots tiem, kam ir ļoti sausa āda acu zonā. Vasarā to lietoju uz nakti, tagad vēsākā laikā arī pa dienu un bez problemām. Vienkārši pirms konsīlera uzklāšanas pārbaudu vai viss iesūcies, ja nē, nosusinu šo zonu ar salveti un uz priekšu! Ļoti, ļoti patīk, jo pagaidam šis vislabak tiek gala ar sausuma izraisītām krunciņām un diskomfortu. Mīnuss būs burciņas iepakojums, kas atvērts gaisam, saulei un netīriem pirksteļiem, bet mani tas īpaši nesatrauc, jo vienmer nomazgāju rokas, pirms lietot krēmu. Un uz vispārējās pasaules situācijas fona mikrobs krēmā… iešu uztraukšos par ko citu.

Kā jums ar acu krēmiem- vai šie patīk, kas jauns un labs, ko neesmu pamanījusi, ko vajadzētu izmēgināt?

*paldies zīmola pārstavjiem par apskatam piedāvato produktu. Mūsu atsauksmes kā vienmēr neatkarīgas.
Komentārs
 • Laura
  Novembris 27, 2015

  Kiehls man bija paraudziņš, izlietoju, bet līdz pirkšanai netiku. Vispār jauks krēms likās, tagad ziemā varētu būt tieši laikā. Vichy savukārt man ir Aqualia Thermal Roll-on krēms ar rullīti, tas ir feins, viegls, želejveida, noņem pietūkumu no rīta. Bet vispār mīļākie acu krēmi man ir vecais labais Clinique AAE un Valmont Prime Contor, tikai tā cena Valmontam, ehh… 🙂

 • sugar
  Novembris 27, 2015

  Man arī šie divi draugi ļoti patīk 🙂

 • Elīna
  Novembris 27, 2015

  Viss, jāpērk nost tas avokado – man kāreiz vajag acu krēmu 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*