Giorgio Armani Eye Tint acu ēnas – atsauksme

Vasaras, rudens un nu jau, gandrīz, ziemas mīlulis – Armani Eye Tint, beidzot ir ticis līdz savam rakstam blogā. Armani dekoratīva kosmētika bija un ir viens no maniem favorīt zīmoliem, pie šīs kosmētikas stenda es varu pavadīt kaudzi laika, jo patīk man gandrīz vis. Turklāt tā nav tikai ”plika” patikšana, bet arī dzīvē šī zīmola produkti ir ļoti parocīgi un ērti lietojami. Neatceros kādu, kas kādreiz man sagādātu vilšanos.

Giorgio Armani Eye Tint ir viens no jaunākiem zīmola produktiem – universāls līdzeklis acu make up’am, kas manā gadījumā, pilda gan ēnu, gan bāzes, gan izgaismotāja funkciju. Protams citi toņi nebūs tik universāli, tomēr pateicoties sarežģītai gaismas un krāsas saspēlei, pilnīgi noteikti, spēs radīt izcilu acu grimu ar vienu produktu.
A ēnas 4Mans tonis ir nr.12, tas ir manu plakstiņu tonis tikai ar glamurīgu spīdumu piejaukumu. Lieliski izskatās jebkuros apstākļos. Pateicoties ērtajai tekstūrai ēnas nav prasīgas pret uzklāšanas tehniku, gaišus toņus pavisam noteikti var iztušēt ar pirkstiem. Ēnas to ļauj, jo neizžūst zibenīgi. Izžūstot pie plakstiņa tās turas labi, spīdumi nebirst, tonis neplūst un nesmērējās. Noturība vidēja, bet bāzes kādas 3/4 stundas, tad saiet rieviņā.

Kur iegādāties: Stockmann

Cena: ap 40 eur

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*