The Body Shop Frosted Plum Ziemassvētku kolekcija – atsauksme

Mūžīgajā tumsā neatliek nekas cits kā sākt gaidīt Ziemassvētkus, īstenībā, pēdējā laikā, Ziemassvētki nav mani īpaši uzrunājuši un likās, ka milzu marketinga monstrs apēd visas sajūtas, bet šogad es gaidu. Tā kā kosmētikas industrijā, līdzi ar daudzajām tematiskām kolekcijām, svētki atnāk ātrāk, par manu noskaņu patlaban rūpējās The Body Shop Saldā Plūme.

Kolekcijas produkti satur plūmes ekstraktu no Turcijas. Aromātā sajaucās ziedu un augļu notis, radot to saldu un juteklisku. Es izmēģināju trīs produktus no šīs kolekcijas, katrs man patika un noteikti varu to ieteikt arī Jums.

frozet plum 2

Frosted Plum Sugar Scrub – cukura skubis kas vairāk līdzinās sacukurotam plūmju ievārījumam. Skrubis ir vidēja asuma, nav pārlieku abrazīvs, labi nopulē ādu nekairinot to. Cukura daļiņas masējot izkūst, līdz ar to pārskubeties nav iespējami – tikai patīkamas sajūtas. Pēc izjūtām liekās, ka sastāvā ir arī eļļas, jo pēc skrubja noskalošanas āda ir labi kopta, mitrināta un gluda. Skrubim ir intensīvs salds aromāts, kas diezgan ilgi saglabājās uz ādas, tāpēc kārtīgi notestējiet savas izjūtas pirms pirkšanas.

frozet plum 4

Frosted Plum Body Butter – ķermeņa sviests, kas šoreiz ir vieglāks nekā es to atceros citos variantos. Kaut arī sastāvā ir babassu riekstu eļļa tas klātbūtne nav jūtama. Tekstūra ir samērā viegla, ātri iesūcās ādā. Labi mitrina, ļauj ādai elpot. Sviesta aromāts ir mazāk intensīvs, ja to lieto atsevišķi no pērējiem produktiem aromāts nebūs jūtams ilgi.

frozet plum 3

Frosted Plum Bath Fizzers – vannas kubiciņi, mans kolekcijas favorīts. Intensīvs aromāts, pienaina ūdens efekts, skaists dienas noslēgums. Labsajūtai pietiek ar diviem kubiciņiem, tie labi mīkstina ūdeni, piepilda telpu ar skaistu aromātu, novērš ūdens ietekmi uz ķermeņa ādu.

Produktus var iegādāties The Body Shop tirdzniecības vietās. Kolekcija ir ierobežota daudzumā.

 

 

Komentārs
 • Ilze
  Novembris 20, 2015

  Man loti patik vinu limitetas kolekcijas:) uz so plumiti metu acis.. gribetos izmeginat:)

 • Zanda
  Novembris 20, 2015

  Izskatās nu ļoti, ļoti garšīgi, bet diemžēl manam degunam šis aromāts ir dikti cukurots 🙂

 • Ieva
  Novembris 28, 2015

  Man vienīgais no šīs līnijas, kas interesē ir vannas kubiciņi. Pārējais liekas tāds… Nekāds

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*