Smaržu pļāpa – Ormonde Jayne, Chanel Les Exclusifs , LM Parfums

Man ir iestājies nogurums no precīzām un detalizētam atsauksmēm. Tāpēc šodien piedāvaju tādu meiteņu pļāpu par smaržām, kuras mani interesē šajā mazītiņajā dzīves posmā – 2015. gada rudenī.

Nesen pasūtīju Ormonde Jayne paraudziņu komplektu, lai izmēģinātu šī brīnišķīga britu smaržu nama jaunumu Vanille D’Iris. (Es taču nespēju atturētos no jauna īrisa, kas ir mana mīļākā smaržu nots!) Un vaniļas īriss ir burvīgs, bet šis stāsts nav par to. Man ļoti iepatikās Ormonde Jayne Woman, kas ir viens no populārākajiem parfīmiem, bet es to izmēģināju pirmo reizi. Man tas liekas ļoti neparasts – manam degunam tas smaržo pēc maigām egļu skujām. Šo vīziju uzbur zāles un koksnes veiksmīgs apvienojums, vetīvers un kaut kur fonā vāji jūtami ziedi, bet kopējais efekts mani ir apbūris. Un vispār iesaku izmēgināt Ormonde Jayne, jo tā ir absolūta kvalitāte. Ļoti klasiski, ļoti eleganti.

ch

Mazliet cits stāsts par visam citu smaržu veidu. Chanel Les Exclusifs, kas ir mazi smaržu stāsti par pašas madam Chanel dzīve nozīmīgam vietām un lietām. Šī ir Chanel ekskluzīvākā un dārgākā līnija, kura bija nopērkama tikai Chanel zīmola veikalos, bet tagad ir redzama arī lidostās un lielos universalveikalos. Man patīk kolekcionēt un pētīt šos aromātus. Tie vairumā ir viegli, gaistoši, tualetes ūdeņu koncentrācijā, odekolonu izmēru pudelēs (tagad gan daudzi no tiem ir pieejami arī parfīma koncentrācijā). Bet tas nekas, jo šos aromātus ir patīkami atjaunot dienas laikā un pētīt atkal un atkal. Man ir manu smaržu draugu sarūpēti palielie dekanti, bet noteikti vēlos pāris no burvīgajiem smaržu stāstiem arī pilnizmēra pudelītēs.

so

Ilgi stāvu domādama par smaržām, kas man tik ļoti patīk, tik labi uzlabo garastavokli, bet pagaidām nespēju saņemties EUR 190 vērtam pirkumam. Tieši tik maksā LM Parfum Sensual Orchid. Uzreiz gribu pateikt, ka nekā sensuāla manā skatījumā šajā aromāta nav. Tas mana izpratnē ir ļoti meitenīgi glīts nevis jutekliski noslēpumains. LM Parfum Sensual Orchid man pavisam precīzi asociējas ar rītu, kad esi svaiga un moža, superlabā garstavoklī ar sajūtu sirdī, ka viss ir iespejams. Šī jutekliska orhideja ir ar mēru salda, ar mēru puķaina. Tajā nav nekas no nišas smaržu biedējošajiem aspektiem. Un varbūt tieši tapēc es sev joprojam neesmu atbildējusi uz jautājumu, vai šis aromāts tiešām ir gandrīz divsimts eiro vērts. p.s. un šis ir vienīgais no raksta minētajiem aromātiem, kuru iespējams izmegināt Latvijā – meklē to Neroli veikalā.

Kas jūs priecē un interesē smaržu pasaulē tieši tagad?

 

 

Komentārs
  • sugar
    Novembris 13, 2015

    Es katru dienu lietoju SL Berlīnes meiteni. Negaidīti iepatikās jaunais TBS Black Musk EDP

  • Elīna
    Novembris 16, 2015

    Šobrīd lūkojos uz ko svaigu un zaļu – Hermes dārziem vai Acqua di Parma Vidusjūru. 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*