Bioderma Autoderm Hands & Nails Ultra Repair roku krēms – atsauksme

Rudens vienmēr ir roku kopšanas produktu laiks. Cimdi vel bieži vien aizmirstās, bet vējš un vēsums dara savu. Man rokas vienmēr ir rūpju avots, jo pastaigās svaigā gaisā, jebkuros laika apstākļos, ir regulāras, turklāt situāciju pasliktina, mājas darbi kuru laikā roku āda tiek sakairināta vel vairāk. Roku krēmu meklējumi ir nepārtraukti un ja izdodas trāpīties un izcilnieku prieks ir neviltos.

Bioderma Autoderm Hands & Nails Ultra Repair roku krēms ir iepriekšējās roku krēma variācijas jaunā versija. Galvenā atšķirība ir tajā, ka jaunajai versijas nav pievienota klāt minerāleļļa. Bioderma Autoderm Hands & Nails Ultra Repair roku krēmam ir ļoti viegla tekstūra, pēc tekstūras spriežot, es cerēju uz vieglu mitrināšanu, un biju patīkami pārsteigta, kad atklājās, ka šīs krēms spēj ko daudz vairāk. Tas tik tiešām perfekti tiek ar jau bojātas ādas kopšanu un atjaunošanu, nakts laikā roku ādas stāvoklis acīmredzami uzlabojās, lietojot šo krēmu regulāri, āda vidi pieņem daudz mierīgāk.

Krēms iesūcās pāris minūtēs un pēc iesūkšanas nav jūtas it nemaz. Vel vien patīkams pārsteigums – krēms tik tiešām kaut kādā veidā labvelīgi ietekmē nagu stāvokli. Parasti Hands & Nails variantā un nagu kopšanu es kaut kā nepaļāvos, Bioderma roku krēms tik tiešām stiprina nagus.

Krēmam ir viegls aromāts, kas pēc uzsūkšanas ir viegli jūtams. Noteikti ļoti patīkams un efektīgs līdzeklis, iesaku!

Kur iegādāties: Aptiekās

Cena: ap 5 Eur

 

Komentārs

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*