#BbBSerumLab Madara Time Miracle Cellular Repair Serum – atsauksme

Madara Time Miracle produktu sērija pirms pāris gadiem iepriecināja mani ar pāris efektīviem ”zaļiem” produktiem. Iepriekšēja izlaiduma serumu un nakts krēmu es joprojām atceros un arī iesaku, ja kāds man jautā pēc patiesi strādajošiem eko kopjošās kosmētikas klāsta pārstāvjiem.

BbBserumlab mega testa ietvaros vēlējos dalīties ar viedokli par Madara Time Miracle Cellular Repair Serum serumu.

Ražotājs:

Serums ”CELLULAR REPAIR”. Kliniski pirādītas iedarbības serums intensīvai pretnovecošanās kopšanai. Intensīvi stimulē šūnu atjaunošanas procesus, lai padarītu ādu gludāku un samazinātu grumbiņu un krunciņu rašanos. Sejas kontūras kļūst stingrākas, āda atgūst tai vajadzīgo mitrumu un vitalitāti. 
Es:

Serums, tāpat kā visi, atjauninātas sērijas produkti balstās uz ”diviem vaļiem” – bērzu sula un cell repair bio – complex Madara gaumē. Bērzu sula jau pirmajā produktu variācijā bija viena no galvenām sastāvdaļām, šī izlaiduma bonus ir īpašais bio komplekss. Cell Repair Bio – Complex sastāv no septiņiem ādas kolagēnu atjaunošanas veicinošiem augiem vāktiem Ziemeļu reģionā: madara, mellene, raspodiņš, āboliņš, smiltsērkšķis, kosa un zirgkastanis. Komplekss nodrošina brīvo radikāļu neitralizēšanu un novecošanas procesu aizkavēšanu.

Serumam ir viegla tekstūra, tas ļoti ātri iesūcās āda, vienai lietošanas reizei (sejai un kaklam) pietiek ar divām dozām. No tūlītējiem efektiem gribās atzīmēt ļoti izteiktu liftinga efektu, kas labi noder agros rītos, jo vismaz ārēji seja izskatās pamodusies. Serums labi mitrina sejas ādu, es nezinu vai tas tiks galā ar glābšanas pasākumu, kad ādas mitruma līmenis ir krities katostrofali un tas jau ir jāatjauno pamatīgi, bet ar ”random” mitrināšanu tas tiek galā labi. Serums labi der jūtīgas un cimperlīgas ādas kopšanai, nekairina ādu un neveicina poru aizsprostošanos.

Sastāvs:

madara CR 5

Kur nopirkt: Madara kosmētikas tirdzniecības vietās

Cena: 47 Eur

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*