#BbBSerumLab – The Body Shop E Vitamin Serum-in-Oil

Eļļas serumi ir pēdejo gadu TOP līdzeklis – visiem tos vajag, zīmoli piedāva arvien jaunus variantos visās krāsās un jebkurai ādas problēmai. Tikmēr es stāvu šīs ballītes maliņā nokārtu galvu, jo manai ādai šāda tipa produkti nepatīk. Tīrīt seju ar eļļu saturošiem produktiem- jā, ķermeņa kopšanā-jā, sejai- dziļas zemādas pumpas vairāku nedēļu garumā. Bet es turpinu eksperimentēt, ļoti piesardzīgi, soli pa solim, lasot sastāvus un cenšoties izvairīties no serumiem, kuri satur ēteriskās eļļas, jo pagaidam izskatās, ka tieši tās būs pie vainas manas ādas specifiskajai reakcijai. Vien sno produktiem, kas man ir iepaticies, ir The Body Shop E Vitamin Serum-in-Oil.

Šis serums satur eļļu maisījumu – kviešu asnu, marulas, sezama, jojobas, sojas, mandeļu, uc., kas satur vērtīgas vielas, kas nepieciešamas ādas līdzsvara uzturēšanai, īpasi palīdzot justies tai labi apkures sezonā. Es šo serumu reizem lietoju vienu, dazreizpa virsu mitrinošam serumam. Laikā, kad ādai nepieciešama īpaši intensīva kopšana, es veidoju “pīrāgu”- apakšā atjaunojošs serums, tad mitrinošs, pa virsu spēcīgi mitrinošs krēms un ka odziņa uz tortes- pāris eļļas šī seruma, lai mitrumu nofiksētu ādā. Galvenais, kombinējot šādus produktus, ir atcerēties, ka eļļa ne visi labi draudzēsies ar ļoti silikonīgiem produktiem- viss var “norullēties” nost no ādas. Iepakojums serumam ļoti ērts- ar pipeti. Tekstūra samtaina, eļļaina, ļoti ātri iesūcas āda, padarot to zīdaini maigu. Man patīk!

Vēl viens padoms ka pieradināt ādu pie eļļas serumiem – pastiprināti pievērst uzmanību dažāda veida skrubjiem un skābēm, lai novērstu iespējamo poru aizsprostošanu.

Cena 28 ml/ EUR 24.90

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*