The Body Shop Spa Of The World Hawaiian Kukui Cream un The Body Shop Spa Of The World Japanese Camellia Cream – atsauksme

Ķermeņa kopšanas produktu ražotājiem es esmu ciets rieksts, piespiest mani no sirds iemīlēties kādā ķermeņa kopšanas līdzeklī ir ļoti grūts uzdevums. Parastie mitrinošie līdzekļi tiek nopirkti pāris reizes palietoti un nostumti malā, kaut cik pastāvīgāk tiek lietoti produkti, kuri sola kaut ko vairāk par mitrināšanu, bet tomēr tas ir kampaņveidīgs pasākums un par ieradumu nekļūst. Tomēr mans prāts neliek man mieru, jo es saprotu, ka tikai un vienīgi ikdienas ķermeņa ādas kopšana palīdzēs man saglabāt to pieklājīgā izskatā pēc iespējas ilgāk. Tāpēc burciņas kuras tiek atskrūvētas vairāk par divām reizēm nonāk manā personīgā top produktu listē.

The Body Shop jaunie SPA ķermeņa kopšanas produkti, vismaz daži, var pretendēt uz iekļūšanu tajā. Šobrīd mani mīluļi ir divi ķermeņa ādas krēmi, kuri ir ļoti līdzīgi, gan iedarbības, gan sajūtu ziņā, abiem piemīt izcilas mitrinošās spējas, skaists aromāts, patīkamas tekstūras. Tekstūrās slēpjas šo līdzekļu atšķirība.TBH SPA 1The Body Shop Spa Of The World Hawaiian Kukui Cream tekstūras ziņā ir jau pazīstams, tā līdzinās vairākums TBH ķermeņa sviestu tekstūrām. Diezgan bieza, sviestam līdzīga masa, kas ļoti labi klājās uz ādas, kustot no plaukstu siltuma paliek eļļaina. Iesūcās diezgan ātri, pēc sevis atstājos ļoti patīkamas ādas sajūtu. Neveido plēvītes sajūtu, diskomfortu nerāda – āda elpo. Krēmam piemīt diezgan spēcīgs puķu/augļu – salds aromāts. Uz ādas tas saglabājas diezgan ilgi, tā kā saderība ar Jūsu gaumi jāpārbauda pirms pirkuma. TBH SPA 2The Body Shop Spa Of The World Japanese Camellia Cream – pēc tekstūras ir vieglāks, iepakojumā tas atgādina krēma desertu. Tāds atsperīgs uzpūtenis. Arī lietojot to uz ādas pēc sajūtām, tas ir vairāk mitrinošs, nevis barojošs ķermeņa kopšanas līdzeklis. Konkrēti šajā produktā es novērtēju ātrākas iesūkšanas spējas, ne tik intensīvu, vai ne tik izteiktu (kaut arī diezgan spilgts) aromātu, ļoti patīkamas – veldzinošās, sajūtas klājot to uz ādas.

Šobrīd mans favorīts ir Kukui krēms, pašlaik tas pilnībā atbilst manām iekšējām sajūtām, iederas manā šī brīža aromātu gaumē, sniedz vajadzīgo ādas mitrināšanu un aizsardzību.

Kur iegādāties: The Body Shop tirdzniecības vietās

Cena: 29,50 Eur

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*