Beaute Pacifique Enriched Moisturizing Creme un Clinical Super3 Exfoliator – atsauksme

Beaute Pacifique produkti ir mana slepenā mīlestība, kaut kā nav sanācis par tiem pastāstīt blogā, kaut arī daži jau pirki atkārtoti.

Viens no visu laiku labākiem mitrinātājiem, kas izglāba manu ādu pagājušās ziemas sausuma periodā – Enriched Moisturizing Creme šajā vasarā tika iegādāts atkārtoti, brīdī kad mana āda sadumpojās.BP2Ziemas laikā es lietoju variantu sausajai ādai, bet šobrīd tas ir variants, kas paredzēs visiem sejas ādas tipiem. Jāsaka, ka īpašu atšķirību es nevaru atzīmēt, abi ir samērā barojoši, intensīvi mitrinoši, manā gadījumā, reāli strādājoši SOS produkti. Beaute Pacifique līdzekļos par mitrināšanu atbild skvalāns viens no efektīvākiem komponentiem sausās un jūtīgās ādas kopšanai. Beaute Pacifique mitrinātāji nevien atjauno ādu un novērš kaitējumu, bet arī aizsargā to no negatīvas vides ietekmes, tai skaitā saules stariem. Enriched Moisturizing Creme spēj ”savākt” sejas ādu vienas nakts laikā, uzlabo ādas mitruma līmeni, novērš kairinājumu, tūlītēji sniedz nomierinošu efektu. Sejas krēms ir piemērots jūtīgas un cimperlīgas sejas ādas kopšanai, neveicina poru aizsprostošanos. Un es esmu atkarīga no mitrinošās sērijas produktu aromāta!

Otrs produkts ko es tagad lietoju un kas Latvijas tirgū ir diezgan populārs ir – Clinical Super3 Exfoliator pīlings.BP3Trīskāršas iedarbības sejas pamatīgai attīrīšanai paredzēts produkts, darbojās gan ķīmiski, gan mehaniski, gan antibakteriāli. Pīlinga sastāva ir vairākas skābes (glikolskābe, salicilskābe, azelaīnskābe), eksfoliējošas daļiņas un propolisa ekstrakts. Visi pīlinga komponenti cīnās par sejas ādas attīrīšanu no izsitumiem un baktērijām. Skrubis/pīlings ir diezgan nikns, noteikti iesaku atturēties no tā lietošanas jūtīgas/plānās ādas īpašniekiem. Es šo skrubi lietoju tad, kad man ir vajadzība pēc spēcīgāka attīroša produkta, pēc kārtējiem eksperimentiem ar kopjošu kosmētiku vai pārmērīgu grēkošanu ar šokolādi. Produkta iedarbību jūt uzreiz, tas kož sejas ādā, bet pēc kādas minūtes āda pierod un nepatīkamas sajūtas vairs nav. Pīlingu ieteicams noturēt ne ilgāk kā 10 minūtes un par to laiku tas spēj pamatīgi pastrādās ar sejas ādu. Pēc tā noskalošanas sejas ādas tonis ir manāmi vienmērīgāks, āda pēc taustes ir maigāka, lietojot pīlingu regulāri mazinās arī iekaisumu skartās zonas. Pīlings sausina ādu, tāpēc pēc tā lietošanas ieteicams uzklāt kādu barojošu/mitrinošu produktu.

Beaute Pacifique produkti ir nopērkami aptiekās, cenas nav lētas, iepakojumi ir ļoti vienkārši, bet iedarbība ir pārsteidzoša. Iesaku!

Cena: Enriched Moisturizing Creme – 58 eur, Clinical Super3 Exfoliator – 54 eur. 

Komentārs
 • Holandija (@eHolandija)
  Oktobris 1, 2015

  Arī patīk daži produkti no šīs firmas, ir izveidojušās labas attiecības ar serumu un acu krēmu 🙂 bet ar Clinical Super3 Exfoliator pīlingu nesaskan,jo pēc lietošanas ļoti izceļ pigmentācijas plankumus pieres daļā.

  • Baiba
   Oktobris 1, 2015

   nu jā man jau likās, ka pīlings nav tāds universāls produkts kuram katram ))

   • Holandija (@eHolandija)
    Oktobris 1, 2015

    Bet apraksts produktam tik slavinošs, tik kārdinošs, ka nespēju pretoties 😀

 • sugar
  Oktobris 1, 2015

  Nu jā, 58 eur par skrubi šķiet pa šerpu…Bet mana āda šobrīs arī dusmīga pēc cosmo eksperimentiem. Lāpos ar Kiehl’s un Institut Esthederm.

 • Baiba
  Oktobris 1, 2015

  jā tie eksperimenti baigi pačarē ((

 • Laura:)
  Oktobris 7, 2015

  Trako dienu katalogā redzams, ka sestdie šim skrubim laba cena – 36.50 eur.

  • Baiba
   Oktobris 7, 2015

   Jā es arī redzēju )
   Man gan nevajag, jo tas ir ļooti ekonomisks, bet ja gadam vajag noteikti ir vērts!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*