#BbBSerumLab Babor Skinovage PX Moisture Plus Serum

Vēl viens intensīvi mitrinošs serums (var taču just, ka mani šī serumu kategorija īpaši interesē, vai ne?)- Babor Skinovage PX Moisture Plus Serum. Babor kā zimols man ļoti iepatikās pēc ampulu eksperimenta vairākus gadus atpakaļ. Zīmola imidžs arī man galvā radies ir visai patikams- liekas, ka Babor lieto tās burvīgās sievietes pieklājīgā vecumā, kuras var sastapt Frankfurtē vai Minhenē pēcpusdienā āra kafejnīcā – viņas ir tērptas neuzkrītošā, bet dārgā apģērbā, ar vieglu meikapu un labu matu griezumu, daudz smejas un izskatās laimīgas- dzīve ir izdevusies! Man lūdzu to pašu, ko šim dāmām!

Skinovage PX sistēmas mērķis ir ļaut jums izvēlēties papildus kopšanas līdzkli, atbilstoši individuālajām ādas vajadzībām. Sērijā ir trīs serumi, Man bija vēlme izmēģināt tieši ekstra mitrinošo Moisture Plus Serum.

Bet nu par pašu produktu. Iepakojums no matēta stikla ar metāla vāciņu, dozators gan ir no plastikāta. Serumam ir viegla gēla tekstūra, kas manā gadījumā momentā iesūcas ādā, bet atstāj nelielu lipīgumu, ja lieto pārāk daudz produkta. Viegls, patīkams aromāts. Dozators serumu dala diezgan dāsni, tā kā jāmēģina sabalansēt to daudzumu, kuru jūsu seja būs spējīga patērēt vienā piegājienā. Es šo serumu izvēlos kā nakts kopšanas līdzekli un īpaši labi man tas patīk pēc pīlinga vai attīrošas maskas, kad āda ideāli uztver jebkuru tai piedāvātu desertu papildus kopšanas līdzekļu veidā. Bieži kombinēju to arī ar kādu ādu atjaunojošu serumu ar vieglu tekstūru, piem., Hylamide.

Par sastāvu. Serums ir uz glicerīna bāzes, papildus aktīvās sastāvdaļas ir alvejas sula, panthenols, niacinamīds, urea, bietes ekstrakts un pienskābe, kam papildus mitrināšanai ir jāuzlabo arī ādas tonis.

Serums paredzēts visu tipu ādai, bet, manuprāt, vairāk patiks tieši normālas/sausas ādas īpašniekiem.

Cena Eur 59 / 30 ml Babor Beauty Spa

* paldies zīmolam par testēšanai piešķirto produktu. Mūsu viedoklis kā vienmēr- neatkarīgs!

 

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*