Jaunums – Alaïa Azzedine Alaïa

Leģendārais modes mākslinieks Alaïa Azzedine pirmais noalgoja modes skatei Naomi Kembelu. Viņa tērpu silueti ir izteikti sievišķīgi un graciozi, izcili piemēroti slavenību izgājienam uz sarkanā paklāja. Tomēr viņa pirmais aromāts Alaïa Azzedine Alaïa man aizķēra tieši kā potenciālais ikdienas neitrālais, kuru varētu lietot tad, kad neko negribas un skaļi aromāti liekas nepiemēroti. Baiba bija ļoti pārsteigta, kad ieteicu viņai šo aromātu izmēģināt: “Ko tu tajā redzi? Nekas interesants!”.

Alaïa uz manas ādas ir auksts un atturīgs sākuma fāzē, bet uzsilstot kļūst ļoti skaists. Mākslinieks šo aromātu veltījis savai Tunisijas bērnībai, atceroties smaržu, ko veido spirgta ūdens šalts pārlieta pāri sakarsušiem akmeņiem, turpat kaut kur gaisā virmojot eksotiskajiem augiem un garšvielām. Buķetē rozā pipari, muskuss, kalnu gaiss, frēzija, peonija, vijolīte un āda. Principā viss, kas man patīk. Savā gaisīgumā un gaisa/ūdens notīs tas man atgādina vēl kādu aromātu no manas kolekcijas – Tiziana Terenzi White Fire.  Un flakons ir ļoti skaists…

Atšķirība no daudziem citiem jaunumiem, šis man tiešām iepatikās un varbūt pat vēlos to savā kolekcijā. Noteikti rekomendēju izmēģināt uz ādas- uz papīra tas smaržo ļoti nekādi.

Nopērkams veikalos Krisitana.

Komentārs
 • Arta
  Septembris 9, 2015

  Flakona dēļ vien būtu vērts iegādāties! 😀

 • sugar
  Septembris 17, 2015

  Iešu smaržot 🙂

 • Make - up - Lover
  Septembris 19, 2015

  Redzot Alaia brendu, uzreiz prātā nāk Viktorija Bekhema, viņa radītās kleitās. Neesmu smaržas smaržojusi, bet asociācijas ar Alaia- tam jābūt kaut kam dārgam, klasiskam, tajā pašā laikā eleganti atturīgam!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*