#BbBSerumLab – Deciem Hylamide SubQ Anti-Age Advanced Serum

Deciem ir ļoti interesants zīmols, kuram noteikti rekomendēju pievērst uzmanību. Zem šī nosaukuma var atrast virkni inovatīvu apakšzīmolu, kuri visi kā viens piedāvā kaut ko jaunu, interesantu un ļoti efektīvu- Grow Gorgeous matu kopšanu, Fountain uztura bagātinātajus, efektīvus ķermeņa kopšanas produktus no Inhibitif un Hand Chemistry u.c. Bet šodien par vienu no zīmola populārajiem serumiem – Deciem Hylamide SubQ Anti-Age Advanced Serum.

20150829_121734

Seruma uzdevums ir cīnīties ar ļoti daudzām lietām, kuras parasti mums nepatīk redzēt spogulī – ādas dehidratāciju un tās izraisītu blāvumu un grumbiņām, lielākām grumbām, tekstūras nevienmērīgumu, ādas tvirtuma zudumu. Cīņai doti pamatīgi ieroči – dažāda kalibra hialuronskābe, peptīdi, aļģes un citas aktīvas vielas, kam jādod perfekta mitrināšana un jāstimulē kolagēna sintēze. Serums ir gandrīz ūdens šķidrumā,bez izteiktas smaržas, ļoti viegli iesūcas ādā, neatstājot to lipīgu, lieliski kombinējas ar citiem serumiem, krēmiem un dekoratīvo kosmētiku. Iepakojums ar ērtu pipeti. Es seruma efektu izteiktāk pamanīju tieši tad, kad pārstāju to lietot – ar serumu mana āda izskatās labāk nekā bez. Ir pieejams arī atsevišķs serums acu zonai.

20150829_121719-1

Ļoti labs produkts, kas apvieno daudz aktīvo sastavdaļu vienā produktā par sapratīgu cenu (EUR 36). Pasūtīju no zīmola majas lapas, kur ir labs klientu serviss un ātra piegāde.

Komentāri

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*