Savādāka smarža – The Different Company

2000. gadā Jean Claude Ellena (kurš velāk kļūst par Hermes kompanijas leģendāro degunu) and Thierry de Baschmakoff  nodibina augstākā līmeņa modernās parfimērijas namu un nosauc to ne vairāk, ne mazāk par The Different Company jeb citādāko/savādāko kompāniju. The Different Company plāno apvienot pasaules labākos parfimērus un izmantot labakās sastāvdaļas, pildot tās labākā dizaina pudelītēs. 15 gadus vēlāk šī kompānija priecē mūs ar 24 aromātiem un aromātiskām svecēm. Un kas zina- varbūt pēc aiziešanas no Hermes Žans Klods Elena uzmaisīs kaut ko burvīgu šim zīmolam, kur patreiz darbojas viņa meita. Šo gadu garumā savu veikumu The Different Company ietvaros ir parādījuši tādi zināmi deguniBertrand Duchaufour, Emilie Coppermann, Christine Nagel.

20150828_141811

Ko izmēģināt? Tā kā esmu Jean Claude Ellena fane, noteikti iesaku viņa veidotos četrus aromātus no pamatkolekcijas – Bergamote,  Bois d`Iris (tas man vel jāizmēģina, jo tieši to man ieteica TDC smaržu diagnostika viņu mājas lapā), Rose Poivree un Osmanthus. Daudzi fano par tīrības aromātu Pure eVe un sauli pudelītē Sienne d’Orange. Man ļoti patīk arī Tokyo Bloom, kas smaržo pēc tomātu lapām. Bet mans mīļākais aromāts no The Different Company ir Sublime Ballkiss, kuru vēlētos milzīgā pudelē.

The Different Company ir drošs veids kā spert soli nišas parfimērijas pasaulē – aromāti ir viegli saprotami un nēsājami, cenas nav astronomiskas. Latvijā diemžēl nav nopērkami, bet internetā un mūsu kaimiņvalstīs gan.

 

Komentārs
  • Inese
    Septembris 1, 2015

    Un kā var tikt pie paraugiem?

  • Santa
    Septembris 2, 2015

    Dažādos interneta veikalos, ebay, ausliebezumduft, utt

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*