Nišas parfimērija Rīgā – Kristiana

Ar palielu pārtraukumu turpinājums par vietām, kur pasmaržot un nopirkt nišu Rīgā (sākums šeit). Viens no maniem iecienītākajiem veikaliem nišas testēšanai ir veikalu tīkls Kristiana. Niša tur ir diezgan daudz un interesanta, zīmolu piedāvājums gan mainīgs, bet vienmēr atradīšu ko jaunu izmēģināšanai. Pie tam tieši šeit bieži vien sezonalās kolekcijas ir pieejamas ātrāk kā citur un neliels procents no iztērētās naudiņas uzkrājas kartē nākamajiem pirkumiem.

Ko skatīties Kristianā? Pirmkārt jau, lielo jaunumu Sospiro -dārgs, bet pārliecinošs noturībā un aromātu greznumā. Kristiana ir arī ,šķiet, vienīgā vieta Latvijā, kur tirgo Creed smaržas – tagad piedāvajumā arī lielie flakoni (nezinu vai tā ir kā sērija vai vienkāŗši tāds iepakojums dažiem aromātiem), piem., Creed Iris Tuberose. Es pret šo slavenību un M. Obamas iecienīto zīmolu esmu imūna, bet izmēģināt gan noteikti vajag.

Kristianā var atrast gan populārus zīmolus, piem., Tom Ford, L`Artisan Parfumeur, Xerjoff, BOIS, Rance, Jovoy, gan mazāk zināmos un jaunos Linari, Le Gallion. Es noteikti kādu zīmolu aizmirsu pieminēt – droši rakstiet komentāros.

Vai jums patīk iepirkties Kristiana veikalos?

Komentārs
 • Velvet Mimosa
  Augusts 18, 2015

  Nišas piedāvājumi katrā Kristianas veikalā mazliet atšķiras. Es riņķoju apkārt Creed Love in Black. Mans sapnis ir maza un reāli izlietojama pudelīte. 🙂

  • Santa
   Augusts 18, 2015

   Droši vien- tas jau visos veikalu tīklos. Ir mazaki un lielāki, pilsetā un laukos, utt. Bet es vispār apmeklēju tikai Kristianu Glaeria Riga. Melno Love neesmu mēģinājusi, baltā nebija mana gaumē.

 • Ilona
  Augusts 18, 2015

  Es tiešām esmu “uzķērusies” uz naudiņas uzkrāšanu Kristiana klienta kartē. It kā sīkumus, bet tomēr patīkami, sevišķi, ja kāds liekāks pirkums padomā, katru reizi man kāda atlaide sanāk 🙂

  • Santa
   Augusts 18, 2015

   man arī liekas izdevīgi. Katru reizi neliels, bet patīkams pārsteigums 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*