Šīs vasaras mīļākie saules aizsargkrēmi – La Roche Posay, Vichy

Vasara ir restartējusies. Tā nu vietā būs raksts par maniem šīs vasaras mīļākajiem saules aizsargkrēmiem, kuri lieliski pasargā no saules un ir ar patīkamām, viegli lietojamām tekstūrām.

Sejai mans jaunais SPF mīlulis – La Roche Posay Anthelios XL Ultra Light 50+. Piemērots jutīgai, sauli nemīlošai ādai, bez smaržvielām un parabēniem, ļoti ūdensdrošs. Krēmam ir mīksta (savādāk es to nemāku aprakstīt) pieniņa tekstūra. Uzklāju pēc seruma bagātīgi, viegli iestrādāju ādā, necenšoties pārāk izsmērēt un ļauju iesūkties ādā (ja daudz berzēsi un centīsies izsmērēt mini SPF pilienu pa visu seju, vari i nerēķināties ar uz iepakojuma norādīto SPF skaitli). Man ļoti patīk kā mana āda izskatās ar šo SPF krēmu. Tā nespīd (bet nav arī matēta) – ļoti dabiska un man visas dienas garumā nav vajadzīgs pūderis. Pludmalē es mierīgi varu pat vairākas reizes atjaunot pārklājumu un nepārvērsties par tauku piku. Pilsētā uz šī aizsargkrēma bez problēmām klāju dekoratīvo kosmētiku. Tas nesausina ādu, neaizsprosto poras, būs piemērots sausai/ normālai/ kombo ādai. Taukainai labāk derēs matējošais variants. Piebildīšu, ka La Roche Posay Anthelios līnijā ir izmantoti Mexoryl SX un XL plaša spektra, stabili  ķīmiskie filtri.

Ķermenim izmantoju Vichy Ideal Soleil Tan Optimizing Hydrating Spray SPF 50+. Arī šis ir viegls pieniņš ar tādu kā žāvētu augļu aromātu, sastāvā nav parabēnu, ūdensdrošs (es vienalga vienmēr atjaunoju aizsargkrēmu uz ādas pēc peldēšanās). Mitrinošs sastāvs, ka jāstimulē melanīns, liekot man brūnēt ātrāk. Es tiešām esmu nedaudz savādākā baltuma tonī, bet vai tas ir dēļ šī produkta, nemācēšu teikt. Katrā ziņā nevajag gaidīt paštonējošā krēma efektu-  tāds ar šo produktu nebūs. Bet aizsargā no apdegumiem tas labi. Anotācijā minēts ķīmiskais Mexoryl SX filtrs, sastāvā redzams ari nano titāna dioksīds (fiziskais filtrs). Un krēmam ir tāds interesants iepakojums ar on/off pogu sānos, kas izslēdz tā nejaušu izsmidzināšanos somā.

Ar šie abiem produktiem es varu bez bailēm pavadīt laiku pludmalē, pilnībā izvairīties no sāpīgiem apdegumiem – esmu apmierināta kā zilonis. Un La Roche Posay bez problēmām lietoju arī ikdienā.

Vēl man ir mazitiņš un tāpēc ļoti ērts Nivea SPF krēms somā neplānotām saules situācijām un izsmidzināms Neutrogena, kuru lietoju kāju virspusei pirms iziešanas no mājas, kad to atceros (savādāk vasarā izskatos kā figūriņa, ko taisa no ozolzīlēm – sērkociņbaltas kājas un apakšā tumši brūna pēdas virspuse. Kāju virspuse ir vienīgā virsma manā ķermenī, kas iedeg).

Komentārs
 • Kristine
  Augusts 6, 2015

  Tev Vichy ideals solel nesmērē drēbes? Man capital solei sabojāja visas gaišās drēbes pēc to mazgāšanas. Saskarsmē ar ūdeni vai pulveriem notika kaut kāda reakcija, viss brūnos pleķos un neizmazgājams.

  • Santa
   Augusts 10, 2015

   nopietni? Neesmu pamanījusi gan tādu tendenci. Varbūt tam ieprieksējam bija klāt paštonējošais?

 • sugar
  Augusts 7, 2015

  La Roche Posay Anthelios XL Ultra Light jau sen ir vēlmju sarakstā, bet Vichy Ideal Soleil arī patīk 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*