Talika Bio Enzymes Mask – atsauksme

Man jau sen niezēja nagi izmēģināt ”palagu” sejas maskas. Ideja nāk no Āzijas un Eiropas analogu nav nemaz tik daudz, kaut arī ideja man šķiet lieliska. Kaut kā liekās, ka šāda veidā produkts labāk strādā ar ādu, iedarbība nemazinās jo līdzeklis, ar kuru palags ir piesūcināts, neizžūst un tik tiešām strādā visu to laiku kamēr atrodas uz sejas.

talika 1

Pirmais eksperimenta upuris – Talika Bio Enzymes Mask. Maska pieejama piecās variācijās – Hydrating, Purifying, Anti Age, After Sun un Brightening, iepakojumā ir viens palags no īpašas šķiedras, kura pilnībā pielāgojās sejas kontūrām un palīdz aktīvām vielām iedarboties dziļāk.

Es izmēģināju trīs, man patika visas, bet īpaši gribu atzīmēt Purifying variantu, jo tas ir viens no nedaudziem produktiem, kas tik tiešām samazina poru diametru. Priekš attīrošas sejas maskas tai ir neierasts sastāvs, nav kairinošu vielu (skābes, alkohols) tomēr efekts ir ļoti labs. Es gan nepaļautos uz šo masku tieši kā uz piņņu apkarotāju, bet kā līdzekli, kas palīdz uzturēt problemātisku ādu labā kārtībā gan. Pēc maskas lietošanas sejas ādas tonis kļūst vienmērīgāks, tā ir labi mitrināta, nav sakairināta, poras ir ievērojami sašaurinātas. To mierīgi varu ieteikt arī jūtīgas ādas īpašniecēm, jo tā ir ļoti maiga.

Hydrating un Anti Age man likās ļoti līdzīgas – abas izcili mitrināja ādu, sniedza ”plumping” efektu, labdabīgi ietekmēja sejas ādas toni. Mitrinošājs variants no pret novecošanas varianta atšķīrās ar pāris sastāvdaļām. Mitrinošajā ir ādas nomierinošais alpu augu ekstrakts un pret novecošanās maskā ir kolagēns. Tā pat kā attīrošā maska arī šīs ir ļoti maigas, negatīvas ietekmes uz sejas ādu nav, poras neaizsprosto, nekairina.

Ražotājs maksas iesaka noturēt uz sejas no 15 līdz 30 min., es, protams, ņemu maksimumu. Pusstundas laikā maska neizžuva un turpināja cīņu par manas ādas skaistumu.

Vai esi izmēģinājusi palagu sejas maskas? Kādi ir tavi atklājumi?

Kur iegādāties: Stockmann, Kristiana

Cena: 12,90 Eur

Komentāri
  • Laura
    Jūlijs 31, 2015

    uuu cik forši, man stāv 3 šādas maskas gribu trīs 7dienas pēc kārtas izmēģināt , lai saprastu, kura foršāka. Smieklīgs šķiet tas vizuālais, bet Talikas maskām ir foršs sastāvs 🙂
    Un nez kapēc man ir aizdomas, ka to masku varēj lietot vēl atkartoti… Vai ari divi cilvēki vienā reizē… Bet šis fakts man nedaudz tā neskaidri palicis atmiņā :/

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*