#BbBSerumLab – Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate.

Ar Genefique sejas kopšanas sēriju es biju pazīstama jau sen, tikko tā parādījās veikalu plauktos, es izmēģināju miniatūru komplektu un guvu ļoti pozitīvu iespaidu. Nesen sērijas galvenais varonis – jaunības koncentrāts, tika atjaunots un ieguva, savā tā jau garajā nosaukumā, papildus vārdu – advanced. Godīgi, par atšķirību starp veco un jauno versiju man saprašanas maz, jo, cik es saprotu, darbības virzieni un ideoloģija nemainījās.

Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate – līdzeklis bez vecuma ierobežojumiem, visiem, kuri grib saglabāt sejas ādas jaunību. Aktivizē un saglabā sejas ādas jaunības 10 galvenās pazīmes:

 • starojums
 • vienmērīgs tonis
 • tīrība
 • svaigums
 • grumbu neesamība
 • tonus
 • stingrums
 • elastība
 • blīvums
 • gludums

Rezultāts ir redzams jau pēc septiņām dienām, bet maksimālais efekts tiek solīts pēc divām nedēļām.

genifique 3

Pirmais, ko gribu atzīmēt ir Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate seruma konsistence. Manuprāt, tā ir ideāla, jā – slidens silikona ķīselis, bet toties perfekti klājās, iesūcas vienā sekundē un vispār nav jūtams uz ādas. Ērts aplikators pipetes veidā, no pudelītes paņem tieši tik daudz koncentrāta, cik tas ir nepieciešams vienai lietošanas reizei sejas un kakla ādai. Līdz ar to produkts ir ļoti ekonomisks, jo man, kurai parasti gadās izspiest no iepakojuma tik daudz, ka pietiek sejai, rokām un vēl kaut kam, šis ierobežojums bija tieši laikā.

Seruma pamatfunkcijas novērtēt es varēju uz pudelītes vidu, apmēram mēnesis, pusotrs, galvenais, kas man patika bija tas, ka ādas tonis kļuva dzīvīgāks, ietekmi uz mīmikas līnijām es nemanīju. Koncentrāts ļoti labi mitrina ādu, līdz ar to ādas kopējais izskats kļūst jauneklīgāks un veselīgāks. Serums ir draudzīgs jūtīgas ādas īpašniecēm, neskatoties uz to, ka tas ir selektīva zīmola produkts ar segmentam raksturīgo aromātu, āda to panes ļoti labi – poras neaizsprosto, nesausina, nekairina. Turklāt smaržu procents Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate ir samērā niecīgs, un pat man, kura ikdienā lieto pavisam nesmaržīgu kopjošo kosmētiku, nelikās traucējošs. Tā kā šo atsauksmi es rakstu jau tad, kad līdzeklis man beidzās, varu teikt, ka man tas pietrūkst un tā noteikti ir laba zīme.

Diemžēl serumi ir dārgākais sejas kopšanas arsenāla produkts, Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate cena ap 130 Eur. Iegādāties var Lancome tirzniecības vietas – Stockmann, Douglas, Kristiana. Starp citu ļoti bieži ir piedāvājuma komplekti kuros ir nevien serums, bet arī šīs pašas sērijas sejas krēmu mini iepakojumi, noteikti iesaku pamēģināt arī tos.

Komentārs
 • Velvet Mimosa
  Jūlijs 9, 2015

  Skatos, ka man sāk parādīties rievas starp uzacīm, šogad grēkoju ar saulesbriļļu nevalkāšanu. Labošos un atkorķēšu arī serumu!

  • Baiba
   Jūlijs 9, 2015

   Pamēģini 🙂
   Es gan neredzēju iedarbību tieši uz mīmikas līnijām. Drīzāk kopējs sejas ādas paskats uzlabojās!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*