Eksotiskā gardēnija pa lēto – Madonna Truth or Dare un Yves Rocher Monoi de Tahiti Dry Body Oil

Eksotiskas brīvdienas kosmētikas fanu smadzeņu ožas centros tiek cieši saistītas ar brīnišķīgo gardēnijas aromātu. Monoi eļļa tiek iegūta peldinot šos eksotiskos ziedus kokosriekstu eļļā un tieši šāds aromāts tiek piešķirts daudziem pludmalei un vasarai paredzētiem produktiem. Bet gardenija parastā ir viena no Big White Florals smaržu grupas sastāvdaļām. Un man ir izdevies atrast divus produktus ar šo eksotisko aromātu pa lēto (viens nosacīti, bet to paskaidrošu vēlāk).

Truth or Dare by Madonna ir manas lētākās smaržas ever. Nopirku tās kādā outletā par EUR 5. Un tas ir tik bēdīgi- kā ieraudzīt savu dzejas grāmatu grozā ar uzrakstu “viss par 0.01”. Man ir mazliet skumji par Madonnu, kuru es dievinu. Smaržu forumos iesaka nopirkt pāris flakonus kā investīciju, jo tiesi šim aromātam pakaļ dzīsies nākotnes vintage aromātu fanes. Truth or Dare Madonna radīja, iedvesmojoties no sava mīļākā aromāta Fracas, kas ir viens no visu laiku izcilākajiem balto ziedu grupas pārstāvjiem. Tas ir brīnišķīgs un, vienlaicīgi, biedējošs, ko “pacelt” var tikai sieviete ar iekšām. Un skaidrs, ka Madonnas pirmajām smaržām bija jābūt kaut kam tikpat iespaidīgam.

Truth or Dare es nopirku ziemā vienkārši zinātniskas intereses un zemās cenas dēļ. Pasmaržoju un noliku plauktā. Tās atveras ar brīnišķīgu gardēnijas un tuberozes bliezienu, kas negaidīti ātri aiziet saldos zefīriņos. Pirms pāris nedēļām Now Smell This forumā kāda lasītāja minēja, ka karstumā lieto tieši so aromātu un es arī vilku apputējušo pudelīti ārā. Un ir, jā, ir! Uz manas aukstās čūskas ādas ziemā tas nespēja atplaukt, bet karstumā ir labs. Tas ir domāts karstām naktīm un pludmalēm, krāsainiem kokteiļiem un atsegtam ķermenim. Puķu fāze siltumā ilgst un ilgst, tā ir krēmaina, zefīriņi turpat ir, bet savijušies ar puķēm. Tomēr joprojām uzskatu, ka gardēnija un Latvijas sieviete ir kā pērtiķis ar granātu- ārkārtīga bīstama un spējīga iznīcināt visu dzīvo ap sevi. Šīs smaržas ir ļoti noturīgas un veido šleifi, tapēc lietot uzmanīgi. Bet ja esi meitene kā konfekte un attiecīgi gribi smaržot, bet naudas maz – šis aromāts ir priekš tevis! Un visām parfumistām, protams, pasmaržot obligāti! Piebildīšu, ka Bois de Jasmin smaržu blogs šim Madonnas radītajam brīnumam dod četras zvaigznes. Četras!!! (tas ir ļoti daudz).

Pasaules labākās kosmētikas kompānijas vasarā izlaiž body spray un citus produktus ar eksotisko Monoi de Tahiti eļļu. Lētu alternatīvu piedāvā Yves Rocher un šī līnija ir ar nopietnu parfīmmaniaku atzinības zīmi. Pie mums gan ir nopērkami tikai 2 produkti un tiek maksā virs EUR 10, bet, piem., UK tie patreiz iet ar 50% atlaidi, tā kā Latvijas aizbraukušie dēli un meitas – pērciet nost un uz pludmali prom! Man ir sausā eļļa Yves Rocher Monoi de Tahiti Dry Body Oil. Smaržo tā pēc gardēnijas, nedaudz maigāk par Madonnas veidojumu, mazliet ar augļu piešprici, ātri un labi iesūcas ādā un ir foršs veids, kā pabarot roku un kāju ādu, vienlaikus piešķirot ādai maigu aromātu, kas netraucēs apkārtējiem, bet kādu laiku būs jūtams jums pašai. Cena EUR 14, Latvijā nopērkams arī variants ar toni un mirdzumiņiem.

Abi šie produkti lieliski darbojas arī viens virs otra, jo aromāti ir ļoti līdzīgi!

Sauli, vēju matos un nebijuši skaistu vasaru!

Komentārs
 • Velvet Mimosa
  Jūlijs 2, 2015

  Ai, cik skaisti aprakstīji, arī man tagad vajag! 🙂

  • Santa
   Jūlijs 2, 2015

   Kuru vajag? Madonnu? Vajag gan 🙂 Vismaz pasmaržot zināšanai, kamēr silts un tās izklausās daudzmaz dabīgi te Latvijā 🙂

 • Elīna
  Jūlijs 2, 2015

  Ja jau visai bērnudārza grupiņai ir, man arī vajag! 😉

  • Santa
   Jūlijs 2, 2015

   skaidrs, ka vajag. Vismaz pasmaržot noteikti 🙂

 • Elīna
  Jūlijs 2, 2015

  Ļoti foršs apraksts, tādēļ būs vien jāpasmaržo tā Madonna 🙂

  • Santa
   Jūlijs 2, 2015

   ja patīk gardēnija, tuberoze un austrumu saldumi – noteikti 🙂

 • Baiba
  Jūlijs 2, 2015

  Visi smaržot Madonnu 🙂 Kur vispār to var izdarīt?

  • Santa
   Jūlijs 2, 2015

   Es nezinu :)) Pirku interneta outletā, bet tu varēsi pasmaržot rīt pie manis 🙂

 • Marija
  Jūlijs 3, 2015

  Es patreiz lietoju Fracas smaržas, dabūju dekantu davanā. Un teikšu, ka iepazīt nišas parfmērijas pasauli ir ļoti interesanti 🙂 Kad pirmo reizi paostiju Fracas, pirmā doma bija – hmmmmm, jocīga smarža, ne ta ziepies, ne ta vēl kas savāds. Atliku. Tad padomāju ka nē, tomēr vajag notestēt uz ādas, uz aizgāju ar to smaržu gulēt. Un teikšu, ka uz ādas, tas skan pavisam savādāk. Un tagad, jo vairāk to lietoju, jo vairāk iemilos. Bet! uz manas ādas tas neturas sevišķi ilgi. Vismaz man tā liekas.

  • Santa
   Jūlijs 3, 2015

   Es Fracas esmu izmēģinājusi tikai reizi un uz manis gan turējās ļoooooti ilgi. bet tas iespejams tapēc, ka es izteikti jūtu smaržas, kas īsti nav manas.

 • Marija
  Oktobris 15, 2015

  Labdien! 🙂 Gribēju padalīties, ka pašreiz ir grandioza atlaide uz Madonna Truth or Dare aromātu internetveikalā 220.lv. Un pateicoties jūsu aprakstam, iegādājos to 🙂 Aklais pirkums priekš manis, bet nu redzēsim, jo tuberoze man ļoti patīk 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*