Tukšā tara – jūnijs

Esmu sākusi pamazām atjaunot zināšanas par mass market matu kopšanas produktiem, savādāk Drogās jūtos kā Nezinītis Saules pilsētā. Un tas nu skaistuma blogerim nav pieļaujams, vai ne? Pagaidām daudzmaz trāpu uz labiem produktiem, gan jau arī par tiem uzrakstīšu. Un pirmais iztukšotais no tiem ir John Frieda Full Repair Strenghten + Restore Conditioner balzams. Diezgan vieglas tekstūras, labi uzklājas, labi izlīdzina matus, nepadara tos smagnējus – patika! Kerastase Disciplene sērijas balzams  – ļoti laba sērija gan pēc mana, gan Baibas atzinuma, tikai apjomu nedaudz “noēd” gan.

Dzintars Spa dušas želeja ar rozā greipfrūta aromātu. Tāds garšīgs greipfrūts, salds, gandrīz vai citrusu ievārījums ar saldumu un miziņu rūgtuma nieku. Patika! Pretstatam pilnīgi bez-aromātiskais, gandrīz medicīniskais jutīgai ādai paredzētais La Roche Posay Lipicar Syndet – labprāt iegadātos litru šī vienkāršā, nekairinošā produkta. Jau nezinkurš Dove antiperspirants (100 krāsu variants, man darbojas tikai šis Dove dezodorants). Esmu izmēginājusi visus trīs šī dezodaranta formātus, zīmuļveida smērē melnos apģērbus, bet uz svīšanu iedarbojas tikpat efektīvi. Man jau ir nopirkts vietā šīs pašas sērijas rullītis. Un beidzot piebeigts milzīgais Caudalie pieniņs- šis man jau 3 milzu iepakojums, pagaidām apnika, japamaina kaut kas dzīvē.

Tas arī viss- iepirkts noteikti vairāk neka iztērēts. Tipiski…

Komentārs
 • Velvet Mimosa
  Jūlijs 1, 2015

  Es skriežu vēl piēc Dzintara, kamēr tās atlaides! 🙂
  Par matiem runājot, es kaut ko pasūtīju, bet neatceros ko! Cik tipiski!

  • Santa
   Jūlijs 1, 2015

   varbūt pasūtīji kaut ko no Kerastases? Es tagad sapirkos maisus ar Aussies- mēģināšu, vērtēšu.

   • Velvet Mimosa
    Jūlijs 2, 2015

    Nē, Tigi zilais konicionieris un, ja mani atmiņa neviļ, tad Loreal Professional 😀
    Aussie es jau biju sapirkusies pirms tam, tikai tos 3 min miracle, bet nekādu miracle neamnīju gan, tiesa gan labi un smarža dievīga!

    • Santa
     Jūlijs 2, 2015

     jā, paldies, ka pateici, jo man likās, ka es jocīga, neredzot to brīnumu :)) Un smarža man arī ļoti

 • Elīna
  Jūlijs 1, 2015

  Labprāt palasītu par labiem matu kopšanas līdzekļiem, kas ērti nopērkami, citādāk es turos pie sava Matrix un neko citu nemēģinu.
  Tagad gan laikam nopirkšu Aussie, bet kamēr atradīšu piemērotāko, gan jau, ka diena paies pie Drogu plauktiem. 🙂

  • Baiba
   Jūlijs 1, 2015

   Es tagad tusēju pie Rimi plauktiem. Baigi daudz dabīgās un vidēja gala produkcijas 🙂 Pirms laika izlietoju pāris iepakojumus ar Giovanni apjoma šampūnu un kondicionieri, tagad nopirku Lavera ar arganas eļļu.

  • Santa
   Jūlijs 1, 2015

   Aussie Drogās ir tikai 3 veidi, es 2 paņēmu 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*