Dabīgāka matu kopšana ar Jason un Petal Fresh

Nebeidzamais stāsts par maniem eksperimentiem ar šampūniem bez SLS turpinās. Joprojām eksperimentēju, starp “parastajiem” matu kopšanas produktiem izmēģinot produktus ar videi un ādai draudzīgākiem sastāviem. Šoreiz divi zīmoli no ASV – Jason un Petal Fresh.

Jason Moisturizing 84% Aloe Vera Shampoo nopirku pēc labām atsauksmēm krievu blogosfērā. Teorētiski man viss patika – liels tilpums, dabīgs sastāvs, laba cena. Sastāvā ir 84% alvejas, kas nodrošina papildus mitrināšanu un galvas ādas kopšanu. Jā, šampūns ir lielisks tieši jutīgas galvas ādas kopšanai, noņemot jau radušos kairinājumu un niezi, kā arī neveidojot jaunu. Tas diezgan labi puto, lai gan bez SLS, ir saudzīgs pret matu krāsu. Mani garie un biezie mati pamatīgi saveļas, tapēc labs izlīdzinošs balzams pēc šī produkta man ir obligāts. Bet galvenais mīnuss priekš manis ir šī šampūna aromāts. Man tas atgādina kaut ko no poda tīrīšanas arsenāla sabiedriskā tualetē ar uzrakstu Ocean Fresh.  Mūsmajās šis šampūns arī tika apzīmēts ar kodvārdu “poda šampūns”. Par laimi, aromats nav noturīgs, uz matiem nesaglabājas, tā kā man vienkārši bija jāpārdzīvo matu mazgāšanas brīdis un tad varēja uzelpot, bet otru reizi šo šampūnu nepirkšu tikai sava jutīgā deguna pēc. Un vēl-pudele slikti noslēdzas, sūtot pakā bija pat nedaudz patecējis. Bet kopumā produkts ir ok, ja vien ne tas aromats, kas priekš manis ir pilnīga katastrofa.

petal_fresh

Petal Fresh Color Protect sērijas šampūns un balzams ar granātābolu un acai arī ir ar draudzīgu sastāvu, nekairina galvasādu, labi attīra un puto, aromāts maigs un patīkams. Man šie produkti kombinācijā sniedz to it ka nedaudz biezāko matu efektu, kas man ļoti patīk, bet bieži lietoju tos arī kopā ar citiem šampūniem un balzamiem.  Sastāvā nav SlS un produkti paredzēti jutīgai ādai. Man, protams, patīk arī matu krāsu taupošais efekts, jo ta skalojas no matiem ārā lēnak nekā parasti. Vienīgais mīnuss – diezgan cietais materials iepakojumam, kas lietošanas laika deformējas. Šiem produktiem noteikti iesaku pievērst uzmanību veikalu plauktos.

Kādi ir jūsu jaunatklajumi ādai un videi draudzīgas matu kopšanas jomā?

Komentārs
 • sugar
  Jūnijs 30, 2015

  Pēdējais, ko mēģināju bez sls bija Davines Naturaltech līdzekļi un visi ļoti patika 🙂 Tagad kādu laiku neplānoju pirkt neko jaunu, jo jāiztērē krājumi.

  • Santa
   Jūlijs 1, 2015

   viss, nolemts, došos pēc Davines tuvākajā laikā 🙂

 • Elīna
  Jūnijs 30, 2015

  Es kāreiz skatījos uz tiem Petal fresh, bet nepaņēmu. Tagad zināšu, ka vērts mēģināt 🙂

 • Santa
  Jūlijs 1, 2015

  ir, ir vērts!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*