Vichy Beautifying Cleansing Micellar Oil attīrošā micelārā eļļa

Lai gan man joprojām ir aktīva mīlestības fāze ar Emma Hardie attīrošo balzamu, es daudz biežāk izmantoju jauno micelāro eļļu Vichy Beautifying Cleansing Micellar Oil*. Brīnišķīgi iedarbīga, viegla un patīkama lietošanā – mana roka sniedzas  tieši pēc šī produkta pārsteidzoši bieži. Tā ir eļļa sliņķiem – 3 dozas plaukstā, iemasējam sejas ādā, noskalojam (es ņemu nost ar samitrinātu un atspiestu dvielīti) un visa kosmētika ir nost. Ieskaitot acu meikapu. Ieskaitot 98% ūdenoturīgas tušas (es ļoti reti lietoju ūdensnoturīgu tušu, bet divas reizes tomēr sanāca izmēģināt noņemt un notīrīja labi, tomēr no rīta manīju tiešām mazas tušas palieku ēnas zem acīm). Bet ikdienas kosmētiku un SPF noņem teicami.

Šī eļļa man ļoti atgādina Āzijas tirgus produktus – uz minerāleļļas bāzes, ļoti šķidra, tāpēc viegli uzklājas, viegli iemasēt ādā, viegli noskalot, neatstāj uz ādas nekādas taukainas paliekas.

Pēc ražotāja teiktā, šī eļļa ne tikai attīra, ir piemērotota ari jutīgai ādai, bet arī padara ādu skaistāku, uzlabojot tās tekstūru. Un tiešām produktam ir pamanāmas ādu mīkstinošas īpašības.

Kopumā lielisks produkts, labs iepakojums (nekur netek un nesmēŗē pudelīti), ļoti ērts lietošanā. Rekomendēju.

* paldies zīmola pārstāvjiem par testēšanai piešķirto produktu.
Komentārs

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*