Lancome Summer 2015 Collection French Paradise, Hypnose Palette Drama Eyes Reflets Mediterranee – atsauksme

Zilo acu ēnu cienītāju starp manām paziņām, noteikti, ir ļoti maz, kaut arī tonim kā tādam nav ne vainas, tomēr mana vecuma sievietēm asociācijas varētu būt ne visai. Man gan patīk, kad ir iespēja izkāpt no savas komforta zonas un tik mīļus un garlaicīgus ”taupe” un ”nude” aizvietot ar ko košu.

lancome ēnas 6Šajā vasarā par to rūpējās LancomeFrench Paradise kolekcijas sastāvdaļa – acu ēnu palete Reflets Mediterranee sastāv no pieciem toņiem, sākot ar tik ierastu maigo persiku, beidzot ar košu, piesātinātu tumši zilo. Mans favorīts ir maigais vijolīšu perlamutrs, ko es labprāt lietoju solo.

lancome ēnas 1

lancome ēnas 4Ēnām ir ļoti laba kvalitāte toņi ir labi pigmentēti, tekstūra ir maiga un kremīga, klājās un iztušējas lieliski. Noturība bez bāzes ir laba, bet ja apakšā ir pamats, tad par ēnu izbalēšanu vai migrēšanu nav jāuztraucas. Komplektā nāk aplikators un otiņa, abi ļoti labi un acu grimu ar tiem izveidot var mierīgi.

Kur iegādāties: Stockmann

Cena: ap 50 Eur

* paldies zīmola pārstāvjiem par testēšanai piedāvātajiem produktiem

Komentārs
  • ginta
    Maijs 28, 2015

    Ļoti patīk…es starp savām paziņām arī laikam esmu vienīgā, kas lieto zilas ēnas…. es neesmu ļpti liela acu ēnu cienītāja un man ir tikai viena palete, kas šai diezgan līdzīga…. Dior 5colour transat …dažreiz man prasās kko rozā vai varbūt dzeltenu – bet tas jau no tās pašas operas – kko košu un parasti krāsoju tikai vienu ēnu pāri visam plakstiņam vai ļoti patīk zilās ēnas lietot acs apakšējam slapjajai plakstiņa līnijai…. un aizdomājos, kāpēc latvijā no zilām ēnām baidās!!!

  • Annija
    Maijs 28, 2015

    Uz actiņas ļoti skaisti izskatās! Man gan arī bail no zilajiem toņiem, kaut kā iesēdies prātā, ka tas iet komplektā ar peroksīdblondiem matiem un uzkasītu frizūru 😀 Tas nekas, ka var atrast miljons pierādījumus pretējam.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*