Clarins Tonic Body Treatment Oil Tonizējoša Ķermeņa Eļļa – atsauksme

Beidzot es esmu atradusi ķermeņa kopšanas līdzekļu formātu kas motivē mani tos lietot. Es sapratu, ka ar mitrināšu vien mani uzpirkt nesanāks, man vajag, lai produkts dara, vai vismaz sola darīt, kaut ko vairāk. Turklāt straujš svara kritums, sausais ziemas gaiss un mans slinkums, situācija pasliktināja līdz tādai pakāpei, ka ķermeņa āda bija pilnībā zaudējusi elastību. Par Clarins ķermeņa kopšanas produktiem ir dzirdētas viens pozitīvas atsauksmes, tāpēc šaubu man nebija – būs īstā.

clarins eļļa 3

Ražotājs: 

100% tīri augu ekstrakti. Nostiprina un tonizē ķermeņa ādu. Neaizvietojams līdzeklis ķermeņa ādas tvirtumam un elastībai. Sastāvā esošās ēteriska eļļas palīdz novērst striju veidošanos. Padara ādu zīdaini maigu un gludu. Ģerānijas, piparmētras un rozmarīna eļļas tonizē un stimulē ādu. Lazdu riekstu eļļa mitrina ādu un padara to maigu un gludu.

Es:

Vispār eļļas formāts ķermeņa kopšanas produktiem man patīk labāk par krēmiem, pieniņiem un sviestiem, eļļa liek pastrādāt, jo lai tā uzsūktos ādā ir nepieciešams veikt, kaut neilgu, masāžu un tas jau palīdz produktam labāk strādāt. Clarins Tonizējošas Eļļas gadījumā vel ir termo efekts, ķermeņa āda sasilst, poras atveras un produkts iekļūst dziļāk. Efekts ir ātrs, jau pēc vienas lietošanas reizes tvirtums ir ievērojami uzlabojies, ķermeņa āda ir labi mitrināta. Tomēr mitrinoša iedarbība uz sausas ķermeņa ādas nebūs tik izteikta, bet tam man arī ir savs brīnum produkts par ko citreiz.

Eļļai ir diezgan spēcīgs rozmarīna/piparmētru aromāts, konsistence ir bieza, patēriņš liels.

Sastāvs:

clarins eļļa 2

Kur iegādāties: Stockmann, Douglas, Kristiana

Cena: pie 60 eur.

Komentārs
 • Laura
  Maijs 7, 2015

  Es esmu PAR CLARINS. Man ļoti patīk šie 100% augu ekstrakti un sastāvs. Šai eļļai noteikti pievērsīšu uzmanību 🙂

  • Baiba
   Maijs 7, 2015

   Noteikti, Tev kā sportiskai meitenei vajag :))

 • Betija Vuu
  Maijs 7, 2015

  man tomēr liekas, ka, pirmām kārtām, ādas mitrināšana sākās no iekšpuses. mana dr ieteica kārtīgi linsēklu eļļu lietot (iekšķīgi) un situācija jūtami mainījās. arī zaudēju svaru un izskatījos bišk bez tonusa 🙂

  • Baiba
   Maijs 7, 2015

   Emm nu varbūt..
   Te gan vairāk par elastību nevis sausumu. Prieks, ka atradi sev piemērotu veidu, jo galvenais tak ir rezultāts!!!

 • Elīna
  Maijs 8, 2015

  Man arī eļļas ļoti tīk ķermeņa kopšanā. Līdz šim vismīļākās laikam ir no Dr. Hauschka. Šo arī labprāt izmēģinātu, tikai cena allaž attur, jo zinu, ka izlietosies ļoti ātri 🙂

  • Baiba
   Maijs 9, 2015

   Man vel ļoti patīk Madara eļļa. Nav tik iedarbīga, bet ja neaizmirst lietot un kā preventīvs līdzeklis, ļoti laba!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*