Lancome Summer 2015 Collection French Paradise L’absolu Rouge 500 – Corail Alizé Sheer – lūpu krāsa un Vernis In Love 152 – Corail Rouge – nagu laka – atsauksme

Vasaras klasika – koraļļu tonis, Lancome French Paradise kolekcija pārstāvēts ļoti paši, ir grūti izvēlēties jo liekās, ka katra toņa nianses atbild jebkurām vasarīgām vajadzībām. Manā īpašumā ir ļoti maigs pāris, kas lieliski derēs, lai iepazītos un pieradinātu sevi pie diezgan eksotiska spilgtuma. Ar koraļļu toņiem sniegbaltītēm ir grūti, jo tie mēdz izvilkt no sejas ādas toņa zilganu apakštoni, kas nu nekādi nevar būt gaidīts viesis, jo lai arī es esmu par dabīgu gaišumu, tomēr tam gaišumam jābūt veselīgam. Tāpēc tieši tagad lieliski noder, noskaņas radīšanai, maigi, caurspīdīgi koraļļi.

L’absolu Rouge 500 – Corail Alizé Sheer – lūpu krāsa. Puscaurspīdīga, viegla tekstūra, mitrinošā formula, skaists maigs tonis, kas uz lūpām ir vien viegli jaušams. Lūpu krāsa satur šimmeru, un uz lūpām veido apjomīguma efektu, par ko es nesūdzos, jo tas noder vienmēr. Formula ir gelveida, ļoti komfortabla, mitrinošā, lūpas nesausina. Noturība nav ilgstoša, pigments var pazusts diezgan ātri, bet patīkama mitrinātu lūpu sajūta saglabājās.

lancome vasara 4

Vernis In Love 152 – Corail Rouge – nagu laka. Par šīm nagu lakām, es jau rakstīju, tās noteikti ir gada atklājums. Arī tonis Corail Rouge nav izņēmums. Lieliska kvalitāte, noturīgs, viegli klājās bez strīpām, ātri žūst un pārsteidz ar noturību. Tonis ir maigs korallis, bildēs sanāk spilgtāks nekā ir patiesībā. Tomēr neliela daļa no neona liek par sevi manīt, un ik pa laikam nagi pārņem visu uzmanību uz sevi.

lancome vasara 5

French Paradise kolekcija būs nopērkama Lancome tirdzniecības  vietās sākot ar maija mēnesi.

 

Komentārs
 • Elīna
  Maijs 4, 2015

  Es tieši somā ieliku aizmirsto Dior oranžo lūpu spīdumu, lai izlietojas ātrāk. 😉
  Šāda toņa lūpas man visvairāk patīk savienot ar tumši zilu acu zīmuli un tumši zilu tušu.

 • Ieva
  Maijs 4, 2015

  Nagu lakai ideāls vasaras tonis

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*