John Master Organics šampūns sausiem matiem ar naktssveces eļļu – atsauksme

Dažreiz gribās, lai šampūns ir vienkārši šampūns. Pēdējā laikā es cīnos par matu kuplumu, cīņa vel nav galā, tāpēc par rezultātiem spriest ir pāragri, tomēr vēlējos padalīties ar vienu ļoti jauku atklājumu, kas mani pietuvina mērķim – John Master Organics šampūns sausiem matiem ar naktssveces eļļu.

Ražotājs:

Bioloģiski audzētu augu eļļas, proteīni, vitamīni un aminoskābes atjauno sausus un bojātus matus. Teicams krāsotiem matiem.

Es:

Bloga lasītāji ir informēti, ka es neesmu no tiem cilvēkiem kuri zaudē samaņu sastāvā ieraugot silikonu, tomēr ik pa laikam mani pamostas dabas bērns, un ja vel tas saskan ar tā brīža izjūtām par sevi, kosmētikas plaukti var tikt nopietni parevidēti. Šobrīd man ir vajadzība pēc dabīgiem matu kopšanas līdzekļiem, es atļāvu saviem matiem būt tādiem kādi nu tie vēlās. Kaut arī pašlaik īpašu problēmu nav, ja nu vienīgais iepriekš pieminētais kupluma zudums. Tieši tāpēc es uz laiku atteicos no kondicionieru lietošanas ikdienā, aizvietoju tos ar DSD De Luxe keratīna masku ik pa laikam. Turklāt ierastie mitrinošie šampūni vēlamo rezultātu nesniedza, jo šā vai tā tajos esošās mitrinošās vielas ir ļoti intensīvas. Tādēļ nolēmu paskatīties kas tad dabīgo produktu plauktos labs, izvēle krita par labu JMO, tā kā man bija bailīgi uzreiz krasi nomainīt pudelītes pamattēmu, es tomēr paliku pie līdzekļa kas paredzēt sausiem matiem.

John Master Organics šampūns sausiem matiem ar naktssveces eļļu ir bez aktīvām putojošām vielām, tā sastāvs ir pārpilns ar ekstraktiem un eļļām, tomēr tas nekādi neietekmē tā attīrošās īpašības. Šampūns puto ļoti labi, ja mati ir bez papildus veidošanas līdzekļiem un nav īpaši netīri pietiek ar vienu mazgāšanas reizi. Attīra matus pamatīgi, ka jau kārtīgam dabas produktam pienākas. Mati pēc mazgāšanas ir tīri un… kraukšķīgi, rodas sajūta, ka mati ir pārsausināti, tomēr tiem izžūstot sausuma pazīmju nav. Lietojot šo šampūnu ilgstoši mitrināšana kļūst arvien izteiktāka, un nu pat ar otro pudeli kraukšķošo matu efekta vairs nav. Šampūns matus nenoslogo, manus matus saglabā tīrus pāris dienas. Patīk, ka neskatoties uz intensīvām attīrīšanas spējām, nekaitē matu krāsai.

Kur iegādāties: Biotēka

Cena: 17,80 eur

Vai lietojāt kādus John Master Organics matu kopšanas produktus? 

Komentārs
 • Elīna
  Aprīlis 13, 2015

  Izklausās ļoti labi 🙂 Man pēc brīnumjaukā ķermeņa pieniņa noteikti jāizmēģina arī citi JMO produkti 🙂 No matu produktiem interesē arī tas sāls sprejs, tikai nevaru līdz galam saprast, vai man ko tādu vispār vajag 🙂

  • Baiba
   Aprīlis 13, 2015

   ir labs, man jau otra pudele 🙂
   Jā tas sals spejs mani arī interesē 🙂 Vel viņiem ir krāsu saglabājošie šampūni, jāizmēģina.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*