Lancome pavasara jaunumi – Miracle Cushion tonalais līdzeklis un Shine Lover mitrinoša lūpukrāsa – atsauksme

Divi īsti pavasarīgi produkti no Lancome šodien uz manas sejas un blogā. Līdz ar gada laiku maiņu manas kosmētiskas vēlmes un vajadzības mainās, pavasarī tas ir vieglas tekstūras un dabiskums. Sejas āda vai nav tik rūpīgi jāsargā no augstiem vējiem un sala, toties ir jāpievērš pastiprināta uzmanība aizsardzībai no UV stariem. Savukārt lūpām jau pietiek vien ar labu mitrinošu lūpu krāsu, un var iztikt bez pamatīgas balzāma kārtas.

lancome kušete 5Lancome jaunumi nāca tieši laikā, tie noteikti kļūs par maniem šī pavasara favorītiem, jo gan tonālais līdzeklis, gan lūpu krāsa atbilst visām manam šī brīža vajadzībām.

Lancome Miracle Cushion Liquid Cushion Compact Fresh Dewy Hydration Absolute Weightlessness & Glow SPF 23/PA++ – ir pirmais šāda veida produkts kas pielāgots Eiropas tirgum. Cushion koncepcija nāk no Korejas, kur šāda veida produkti ir ļoti populāri. Cushion ir tonālais līdzeklis kas sniedz dabīgu, mitrinātas, labi koptas ādas izskatu, parasti tas nav īpaši sedzošs, veido nemanāmu pārklājumu, izlīdzina ādas toni.

lancome kušete bez 1

lancome kušete ar 1Unikāls iepakojuma veids, veidots pēc kompakta pūdera principa, un radīts priekš tā, lai arī dienas laikā pārklājumu varētu atjaunot, ja vien tāda vajadzība rodas.

lancome kušete 1Lancome Miracle Cushion apvieno sevī visus šos parametrus, vienīgā atšķirība ir toņos, kuri ir pielāgoti Eiropas sieviešu ādas toņu gammai.

Lancome Shine Lover Vibrant Shine Lipstick 8H Moisture – vieglas tekstūras, mitrinoša lūpu krāsa, jau sen šāda veida lūpu produkti ir manis iemīļoti. Lancome gadījumā tā ir ļoti laba mitrināšana, izcili skaists noformējums, koši toņi.lancome kušete 4

lancome lūpukrāsa 1Klājās pasakaini, nav īpaši noturīga, bet pateicoties labam pigmentam uz lūpu ādas paliek ilgu laiku, kau vai tikai viegla toņa variantā. Nav izteikta aromāta, aiz lūpu kontūriem neplūst, nav taukaina tekstūra.

Par abiem šiem produktiem var lasīt arī citos blogos:

Lancome Miracle Cushion – VelvetMimosa, Sugarmakeup

Lancome Shine Lover Vibrant Shine Lipstick 8H Moisture – VelvetMimosa, Laura Valuta

Kur iegādātie: Stockmann, Douglas, Kristiana

Cena: Cushion – 48Eur, Shine Lover – 25 Eur

 

Komentāri

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*